Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kéne tapintatosan...

Hogyan kéne tapintatosan visszautasítani a lányom meghívását?

Figyelt kérdés
A legutóbbi hosszú hétvégét a lányomnál töltöttem, aki egy lakótárssal együtt bérel egy lakást. Egyébként ismerem a lakótársát is, jól ki is jövök vele nem is ez a baj. Hanem hogy a legutóbbi ottlétemkor egy elég kellemetlen felfedezést tettem velük kapcsolatban. Így egyenlőre kínos lenne számomra ott lenni velük. Viszont a húsvéti hosszúhétvégére már vár a lányom. De én inkább egyenlőre elkerülném a hosszabb időtöltést. Hogyan és mivel kéne visszautasítanom a meghívásukat, hogy ne sejtsenek semmit?(Egyenlőre még megbeszélni sem szeretném velük a dolgot, majd esetleg később).

2021. márc. 25. 18:32
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
97%
Attól is függ, hogy mi az a dolog.
2021. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
88%

Te az anya vagy az apa vagy?

És a lakótárs milyen nemű?

2021. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 FoxtrotLidérc ***** válasza:
90%
Ez engem is érdekel...
2021. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
99%

Egyértelműen azt javaslom mondd el az igazat, de mivel nem ez volt a kérdés:

-Félsz a vírustól.

-Nem érzed jól magad.

-Be kell menned a munkahelyedre.

-A kollégád/szomszédod beteg, segítesz neki a gyerek körül/ a szüleit ellátni akármi amit a betegség miatt nem tud.

-Nagyon ki vagy merülve, reméled nem sértődik meg, ha otthon fekszel inkább, reméled nem leszel beteg csak fáradság.

- Elromlott az autó, vírusban nem szívesen tömegközlekedsz.

-Tonkre ment a bojler egy szerelő sincs ilyenkor, de szerencsére találtál egyet ismeretségi alapon aki a hétvégén tudja megcsinalni.

2021. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Én az anya vagyok. A lakótárs szintén nő.


Én is a vírusra gondoltam, de hát úgyis tudnák hogy nem vagyok 2 hétig karanténban.

2021. márc. 25. 18:47
 6/53 anonim ***** válasza:
92%

" egy elég kellemetlen felfedezést tettem velük kapcsolatban. "



leszbik? :))

2021. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem. De abból amit felfedeztem egyértelmű hogy több van köztük mint barátság...Szóval igazából nem is értek semmit.
2021. márc. 25. 18:50
 8/53 anonim ***** válasza:
94%
Mit fedeztél fel?
2021. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
89%
Éltessen az a tudat, hogy legalább boldogok.
2021. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
81%
8: tuti, hogy szexeltek... :-D
2021. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!