Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha valaki már volt házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki már volt házas (elvált és csak polgári esküvője volt), az házasodhat még templomban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.Egyszer az életben lehet csak templomi,polgáritól függetlenül,vagyis lehet több templomi is de ahhoz a pápának kell feloldania,az előző egyházit ha jól tudom.
2010. szept. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Na ezt jól megfogalmaztam,bocs.

Szóval igen lehet,nem számit ha már voltál házas,csak az számit templomi volt-e akkor ha nem akkor most lehet.

2010. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Igen.

Sőt, a már megejtett templomi esküvőt sem lehetetlen szétbontani.

Lehet megkövezni, de innentől kezdve az egyházi esküvő egy nagy hazugság.

Amit Isten összeköt, ember szét ne válassza... Ugyan már! :-S

2010. szept. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy írtok, mintha csak és kizárólag a katolikus vallás és katolikus templom létezne.
2010. szept. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. szept. 16. 00:04
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, abból indultam ki, hogy Magyarországon tették fel a kérdést.
2010. szept. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jaj nehogy összevesszetek!Én csak ennyit szerettem volna megtudni... :)

Köszi még egyszer mindenkinek!

2010. szept. 16. 00:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Isten szemében a polgári esküvő nem esküvő. Úgyhogy összefüggés sincsen köztük. De ott viszont tényleg csak egyszer lehet (vagy sok macerával benyújtani egy kérvényt a pápának, de ha jól emlékszem ott se lehet akármilyen indok).
2010. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon is vannak reformátusok és evangélikusok is, nem csak katolikusok.
2010. szept. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Katolikusokon, evangélikusok, és reformátusokon kivül (mindegy, hogy milyen lélekszámban), de élnek e kis hazában baptisták, anabaptisták, muszlimok, izraeliták, görög katolikusok, görögkeleti katolikusok, jehovisták és még vagy 100 hivatalosan bejegyzett vallás követői.

Ezért volt pontatlan a kérdés, ezért volt egyesek részéről a jogos kritika.

2010. szept. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!