Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan zajlott a leánybúcsúd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlott a leánybúcsúd?

Figyelt kérdés

Mennyire készültetek rá (pl. volt e külön ruha erre az alkalomra?), mekkora buli volt?

Elsősorban azokhoz szól a kérdésem aki megadta a módját, de azok is írjanak akiknek csak egy szerény vacsora volt :)

(Ötletek miatt tettem fel a kérdést)


2022. jún. 15. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem az enyém volt, hanem én szerveztem barátnőmnek.

Elutaztunk egy medencés vendégházba, ahol csak mi voltunk. Nem szeretett volna idegen emberek közé menni, petrezselymet árulni, ilyesmi. Az este folyamán néha lánybúcsús feladatokat adtunk neki, közben fürödtünk, kajáltunk, iszogattunk, beszélgettünk. Este táncoltunk és énekeltünk.

Nem volt külön ruhája, nem is igazán értem, hogy hol/kinél szokás külön ruhát venni egy lánybúcsúra.

2022. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

2018-ban volt a leánybúcsúm.

Egy szállodai lakosztályt béreltünk ki, péntektől vasárnapig tartott a buli.

Medencéztünk, wellnesseztünk (ilyen-olyan masszázsok stb), volt pezsgős vacsora, és jó sok buli :)

Én egy mini menyasszonyi ruhában voltam, (inkább úgy mondanám, hogy egy puccosabb fehér alkalmi mini ruha) a lányok pedig fekete koktélruhában voltak.

2022. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőimmel elmentünk egy klassz helyre vacsorázni, aztán átmentünk egy bárba koktélozni. Utána taxival hazamentünk (mármint vőlegényemmel közös lakásunkba). Ott még dumcsiztunk, és ott aludtunk pár órát (vőlegényem addig egy haverjánál volt).
2022. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szex is volt nálatok?
2022. jún. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Kétszer voltam, de mint szervező, nem mint menyasszony. Mind a kétszer kvázi itthon voltunk, házibuli jellegű volt. Volt néhány vicces feladat, de amúgy nagyon jó buli volt mind a kettő. Külön ruhája erre az alkalomra senkinek nem volt, a menyasszony kapott egy jelképes fátylat.
2022. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Elmentünk twerkelni (akkoriban jött divatba itthon :D Igazából egy rúdtánc-stúdióban voltunk, csak nem rúdtáncolni tanított minket a csaj, hanem twerkelni, nagyon vicces volt ahogy ott ráztuk a hátsónkat a tükör előtt :D :D :D), aztán vacsi valami étteremben, ott voltak mindenféle kérdések meg ilyen lánybúcsús-jellegű (beszélgetős, semmi brownie-árulás meg óvszerosztás meg ilyen étterembe nem illő) dolgok, és utána elmentünk egy szórakozóhelyre táncolni, bulizni. Előtte-közbene-utána meg iszogattunk mindenfélét. Jó volt nagyon, pedig semmi spéci nem történt, másnak ilyen egy random péntek este (mondjuk hozzáteszem, kb azóta se voltam így bulizni, szóval nekem ebből a szempontból ez különleges volt) :D De a társaság jó volt, a hangulat fergeteges volt, szóval én maximálisan elégedett vagyok :D
2022. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!