Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 22 evesen ferjez menni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 evesen ferjez menni? Vagy csak nekem fura?

Figyelt kérdés

22 lesz idén a húgom, és 2 hete kértek meg a kezét, én 25 éves vagyok és jelenleg egy 6 éves kapcsolatban vagyok, de nem tervezünk se eskuvot se gyerekeket meg (most fejeztem be az egyetemet egyelőre dolgozok meg, építem a karrieremet) mondjuk a gyerek téma pár év múlva szoba jöhet de nem most.

A húgomnak az első kapcsolata 3 évig tartott (osztalytarsak voltak) amikor szakítottak akkor egy darabig egyedül volt, de aztán érettségi után bulizott összevissza ami persze nem baj, ott találkozott egy sráccal a plazsrol, az elejen nem igazán akart kapcsolatot egyik sem de aztán mégis lett. 3 éve lesznek együtt idén, igazából húgom meg egyetemista, tanárnak tanul. A vőlegénye 30 éves lesz idén,(ne kérdezzétek mit keresett a plazson 27 evesen, ő volt ott a pultos) elég érett, imádja az alkohol készítést es van egy sajat barja Budapesten. Tehát teljesen rendben van. A húgom elég elviselhetetlen néha, de úgy látszik sikerült neki, bár sokat veszekedtek régen, és volt megcsalas is, de aztán megbocsaltottak egymásnak, kevesebb mint 1 év után költöztek össze.


Nagyon örülök nekik persze, de számomra ez fura. 22 evesen a hugomrol beszélünk aki imád bulizni, inni, velem ellentétben. Nem hiszem hogy ő érett lenne lelkileg és szellemileg arra hogy egy 30 éves férfit megtartson maga mellé. Persze egyből igent mondott, azt mondta nagyon romantikus volt (Parizsban, fő az egyediseg)


Lehet én vagyok ódivatú de számomra ez nagyon korai, 21 evesen meg bőven élsz, és nem elkotelezodni szeretnél. Anyukám és a férje reakciojarol pedig ne is beszéljünk 😅


Persze örülök nekik, és kívánom hogy legyenek együtt örökre, de számomra ez nagyon korai és ertem hogy a férfi 30 evesen már megérett erre de félek a húgom nem.



2022. júl. 5. 00:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Ők tudják mit akarnak vagy mit nem, nem kell foglalkozni vele. Vállalta gondolom az azzal járó kötelezettségeket is, ha meg nem akkor meg majd lesz belole problemaja kesobb ugy is, amit meg majd neki kell megoldania nem neked.
2022. júl. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
58%

Korai, de nem tudsz mit csinálni. Majd tanul belőle ha úgy alakul. Én megmondanám, hogy nem értek egyet a házasságukkal, túl korainak tartom, de támogatom ha ez a döntése.


3 év alatt biztos nem tudták még kiismerni egymást egy ilyen komoly lépéshez. A másik fő gond amit mondasz, hogy a testvéred még bulizgatna, valószínűleg majd pasizgatna, élné a felelősség nélküli életét.


A sok veszekedés, szünet (szakítás) és a megcsalás pedig kb. egyértelmű jel hogy ez nem lesz valami rózsás, de majd megtapasztalja a saját bőrén.

2022. júl. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
Amit én látok a soraid közt, az csak az irigység.
2022. júl. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%

Mi is imádunk bulizni és szórakozni a férjemmel. 5 év van köztünk, nem érződik egyáltalán.


A házasság csak egy papír, nem arról szól, hogy amint kijössz a templomból, máshogy fogsz élni. Nem egy férjet kell megtartania a nőnek, hanem a férjét, aki okkal választotta őt (és fordítva). Semmivel nem komolyabb ember egy férj, mint egy pasi. A kapcsolat komolyabb, de nem kell belekomolyodni. Jogilag érdemes komolyan venni, de egyébként ugyanarról az életről beszélünk, ugyanazzal a két szereplővel.


Mi pl vagyonszerződéssel vagyunk külön kasszán, gyerek nélkül képzeljük az életünket. Az egész egy jó közös buli, amiben azért házasodtunk össze, mert egymásra találtunk..

25N

2022. júl. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
33%
Nahát #4-es, nektek aztán semmi értelme nem volt összeházasodni.
2022. júl. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

Úgy beszélsz mintha savanyú lenne a szőlő. Meg mi az, hogy meg kell tartani egy férfit. Rohadtul nem kell megtartania, meg "teperni". Egy normális kapcsolatban két ember önmagát adja, ami nem kerül erőfeszítésbe és ennek tudatában vannak együtt, és nem kell lemenni pincsibe, hogy valaki vele maradjon.

Házasodjon, ha akar, azért mert te húzod az időt és szerinted úgy a jó, neki nem kötelező olyannak lennie, mint neked és gondolhatják komolyan három év után is.

2022. júl. 5. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
67%

Én a többiekkel ellentétben nem azt látom, hogy a kérdező irigy, hanem gondol a konzekvenciákra.

Ugyanis egy házasság és egy válás sem olcsó dolog. Mindenki tudja mit akar, de ha annyira házasodni akarnak dobják rá ők össze a pénzt.

Abban is egyet kell értenem a kérdezővel, hogy számtalan 20on egy néhány éves lány, abszolút éretlen, gyerekes, mondhatni életre alkalmatlan. Igaz, hogy egy oldalból nem ítélünk, de hát a kérdező csak ismeri a testvérét.

2022. júl. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

Picit fiatal a hugod igen, de 3 ev azért nem kevés Mi is ennyi idő után házasodtak csak mi dupla annyi idősek vagyunk mint a hugod

Hogy mit keresett a srác 27 évesen a plazson végképp nem értem - az valami óvoda vagy mi a gond vele? Ti mar csak a tv előtt toltitek a hétvégéket? Mert mi 40 pluszosan sem

2022. júl. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
"Hogy mit keresett a srác 27 évesen a plazson végképp nem értem - az valami óvoda vagy mi a gond vele? Ti mar csak a tv előtt toltitek a hétvégéket? Mert mi 40 pluszosan sem" huh ez a rész felett valahogy átsiklottam a kérdésben. 33 évesen pont oda terveztem menni jövő héten. Úgy látom akkor ki fognak nézni :D
2022. júl. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, te tudsz gondolkodni, a jövőt előregondolod.

A húgod nem, így igazad van.

2022. júl. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!