Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 22 evesen ferjez menni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 evesen ferjez menni? Vagy csak nekem fura?

Figyelt kérdés

22 lesz idén a húgom, és 2 hete kértek meg a kezét, én 25 éves vagyok és jelenleg egy 6 éves kapcsolatban vagyok, de nem tervezünk se eskuvot se gyerekeket meg (most fejeztem be az egyetemet egyelőre dolgozok meg, építem a karrieremet) mondjuk a gyerek téma pár év múlva szoba jöhet de nem most.

A húgomnak az első kapcsolata 3 évig tartott (osztalytarsak voltak) amikor szakítottak akkor egy darabig egyedül volt, de aztán érettségi után bulizott összevissza ami persze nem baj, ott találkozott egy sráccal a plazsrol, az elejen nem igazán akart kapcsolatot egyik sem de aztán mégis lett. 3 éve lesznek együtt idén, igazából húgom meg egyetemista, tanárnak tanul. A vőlegénye 30 éves lesz idén,(ne kérdezzétek mit keresett a plazson 27 evesen, ő volt ott a pultos) elég érett, imádja az alkohol készítést es van egy sajat barja Budapesten. Tehát teljesen rendben van. A húgom elég elviselhetetlen néha, de úgy látszik sikerült neki, bár sokat veszekedtek régen, és volt megcsalas is, de aztán megbocsaltottak egymásnak, kevesebb mint 1 év után költöztek össze.


Nagyon örülök nekik persze, de számomra ez fura. 22 evesen a hugomrol beszélünk aki imád bulizni, inni, velem ellentétben. Nem hiszem hogy ő érett lenne lelkileg és szellemileg arra hogy egy 30 éves férfit megtartson maga mellé. Persze egyből igent mondott, azt mondta nagyon romantikus volt (Parizsban, fő az egyediseg)


Lehet én vagyok ódivatú de számomra ez nagyon korai, 21 evesen meg bőven élsz, és nem elkotelezodni szeretnél. Anyukám és a férje reakciojarol pedig ne is beszéljünk 😅


Persze örülök nekik, és kívánom hogy legyenek együtt örökre, de számomra ez nagyon korai és ertem hogy a férfi 30 evesen már megérett erre de félek a húgom nem.



2022. júl. 5. 00:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, nem értelek. Kiírtál egy kérdést, ergo vártál rá véleményeket.

Elolvastam az összes hozzászólást, senki nem volt rosszindulatú csupán a többség nem értett veled egyet mindenben és az írásod kissé félreérthető. Van akinek igenis úgy jön le, hogy féltékeny vagy, hiszen ha nem lennél, nem irogatnál ide, hogy mindenki Neked adjon igazat.


Ha nem tudod elfogadni, hogy valaki nem ért egyet, akkor felesleges kérdést kiírni.


Senki nem személyeskedik, csupán az írásodból lejött néhány érdekes dolog, ami nem jelenti azt, hogy az valóban úgy is van.


De ha nem tetszik mások vélemenye, azért ne a többi hozzászólót "hibáztasd".

2022. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha a húgod 22 éves fiatal lány létére csak egy 30 éves tagot tudott megfogni magának, nem lehet valami szép :D Nyilván azért ilyen sürgős az esküvő, mert nem könnyen akadna más a horgára ha ez nem lenne.
2022. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
85%

10

Babuci, pont az értelmes válaszok csípik a kis csipád. Nőj fel, a felnőttek is szoktak bulizni. A házasok is. Nem kell mindenkinek unalmas kertvárosi gyerekgyárosnak lennie egy papírtól, megtagadva a saját személyiségét és azt, amibe végső soron az az ember is belezúgott, aki elvette.

2022. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
20-nak ment, bocs
2022. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
11%
Hogy leszavazták a csúnyácska lányok a válaszomat :D (Csak szólok, a fénysebességgel piros X-re kattintástól nem lesztek sem szebbek, sem vékonyabbak, és ugyanúgy a papikák maradnak nektek) #22 voltam
2022. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

#25 én nem szavaztalak le, de 8 év mióta nagy korkülönbség?:)

Nem egy 50 éves kérte meg, aki már elvált és van 3 gyereke.

2022. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Sikít az írásodban a féltékenység
2022. júl. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is irigykedésnek tűnik. 22 éves, nem 12. Én 25 évesen házasodtam, imádtam bulizni, akkor is, utána is. Most is imádnék, csak már terhes vagyok, úgyhogy most egy pár évig ez jegelődik. Nem értem ez hogy függ össze a házassággal. Simán lehet, hogy sikerül nekik, 3 éve együtt vannak, több mint két éve együtt élnek, nem siették el. Ti haladtok elég lassan, amivel szintén semmi baj, de hidd el, másoknak meg ez a furcsa.

Igazából tényleg nagyon nehéz nem arra gondolni, hogy savanyú a szőlő, pláne az ilyen rosszindulatú koravén megjegyzések miatt (27 éves ciki a plázson, Párizs szar mert nem egyedi).

Mellesleg anyukád meg ha férje van (aki nem az apukád), akkor ne nagyon ítélkezzen, mert ezek szerint is ő minimum egyszer szarul választott. (Hacsak nem meghalt apukád, ez estetben bocs, az utolsó megjegyzés tárgytalan.)

2022. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

A húgod élete, az ő döntése mit kezd vele. Neked az ő magánéletéhez semmi közöd nincs, és beleszólásod sincs. Irigységet vélek felfedezni az irományodban. Ha ő férjhez megy az az ő dolga és ennyi.

Az én párom is 22 volt, mikor összeházasodtunk. 12 éve vagyunk együtt boldogan. A kor csak egy szám.

Ezen kívül a házasság nem börtön, attól még lehet és kell is élni, a húgod is meg fogja tudni tenni ezt, felnőtt nő, megoldja.

Mi is ugyanúgy élünk mint házasság előtt. Eljárunk dolgozni, a hobbinkkal foglalkozunk, sportolunk, eljárunk szórakozni, közös programokra, baráti programokra, családi programokra stb stb.

Kb úgy viselkedsz mint anno a nővérem. Mikor megtudta hogy megházasodom, teljesen kiakadt, hogy ez korai, túl fiatalok vagyunk és úgyis el fogunk válni 1-2 év múlva és amúgy nem is illünk össze blablabla. Sok sok hiszti és beszélgetés után vallotta be anyu nyomására, hogy valójában egyszerűen csak irigy rám amiért férjhez megyek 25 évesen, ő meg már 29( volt akkor) és még pasija sem volt.

2022. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, neked az a legfőbb bajod, hogy váratlanul ért, hogy a húgod kezét előbb megkérték, mint a tiédet. Mert a logika azt diktálná, hogy te idősebb vagy, régebb óta tartó kapcsolatod van és tessék, nem vesz eléggé komolyan, vagy nem tervez veled hosszú távon, vagy miért? Nos , azt tőle kérdezd meg!

Ha nem ez lenne a helyzet, akkor nem irigykednél.

2022. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!