Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan akadt ki a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a barátnőm? (Anyagi téma)

Figyelt kérdés
3 hete volt egy barátnőm esküvője, a párommal mentünk ketten és 40.000ft-ot adtunk nászajándékba. Erre ma visszahallottam egy közös barátnőnktől, hogy ki volt rám akadva, hogy milyen keveset adtunk. Nekem is célozgatott rá utána, hogy "hát, nem jött vissza a lagzi ára finoman szólva sem". Mivel a fogyasztásunk 15e/fő volt (elmondta még bőven az esküvő előtt, hogy ennyi lesz) úgy gondoltam, hogy 20 ezer fejenként nem kevés, nyilván nem is sok, de mégis csak nem rokon vagy gyerekkori legjobb barátnő. Elég rosszul esik, hogy így kibeszél, de közben meg az is igaz, hogy nem tudom mennyit illik adni. Mondjuk attól még nem célozgatni kellene meg másnak panaszkodni. Ti próbálnátok erről beszélni vagy tanuljak belőle és legközelebb adjak többet a fogysztáson felül, ha nem akarok így járni?
2022. júl. 8. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ne rajtatok akarjon nagyot fogni az esküvőn, erre vannak a rokonok. Szerintem nincs mit erről beszélni, ez az ő szegénységi bizonyítványa.
2022. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Ilyenen ne görcsölj!


Sok ruppótlan csöves minek házasodik, ha csórók? Azt hiszik összejön a lagzi ára, pedig jó HA, a fele bejön.


X@rd le őket! VÉGLEG!

2022. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Khm, jó nagy paraszt barátnőd van neked. :D

Ez marhára nem arról szól, hogy mindenki kifizesse azt a pénzt amibe került a meghívása. Ha ennyire fillérbaszó valaki, akkor ne hívjon vendéget. Szánalmas egy nő. :D

2022. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy járni? Téged hol izgat, hogy ő milyen bevételre számított?
2022. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 nemaRendőrség ***** válasza:
93%

Mi barátoknál úgy voltunk hogy aki adott egy ötöst azt azért egymásnak asszonyal furcsáltuk.

Aki adott egy tizest annak örültünk.

Aki húszat adott azt megint nem értettük miért ad ilyen sokat.


Per főben értendőek persze

2022. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Régen nem vettem észre, hogy ilyen anyagias lenne, de most mialatt szervezték az esküvőt végig a pénzen rugozott, sőt az esküvő után is. Az a legviccesebb az egészben, hogy tavaly egy esküvő előtt napokig hallgattam tőle, hogy milyen anyagi csőd vendégnek lenni esküvőn, erre most így viselkedik.
2022. júl. 8. 22:10
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel? Eleve nem értem, két keresőképes ember minek vár pénzt azért a buliért, amit maguknak rendeztek? Ha nem fér bele a 6 milliós esküvő, húzzanak négyesben a két tanuval az anyakönyvvezetőhöz vagy spóroljanak még 3 évet. Nem értem, miért a vendégekkel kell finanszíroztatni ezt.
2022. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Hasonlóan jártam én is. Egyik közelebbi "barátnőm" meghívott a lagzijába. Pontosan tudta hogy a Covid miatt elvesztettem a munkahelyem, és nagyon szarul álltam anyagilag, de ugyanúgy tartotta a markát. Mondom akkor nem tudok menni mert nincs ilyenekre pénzem. Erre besértődött. Végül elmentem, adtam neki egy 15 ezrest (12 volt a kaja, ingyen nem akartam etetni magam), de látszott hogy nem tetszett neki. Kicsit szarul esett hogy így hogy megszűntem gazdag pénztárcás barátnőjének lenni, már is nem kívánt személy lettem. Megfogadtam magamban hogy a saját esküvőmön a barátaimtól, és párjaiktól(még ha idegenek is nekem) biztos hogy nem fogok pénzt kérni, legrosszabb esetben hozzanak egy lottószelvényt, de én azért akarom őket oda, mert a barátaim, és nem a pénztárcáim.
2022. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

tesóméknak 500 ezret adtam, pedig csak 300at keresek


31F

2022. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!