Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A legjobb barátnőm nem hív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EmiEmii kérdése:

A legjobb barátnőm nem hív meg az esküvőjére. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A legjobb barátnőmnek jövőre lesz az esküvője. Anno mondta, hogy a vőlegénye barátokat nem szeretne hívni, de úgy volt, hogy engem azért meghív majd a barátnőm. Végül úgy döntöttek a napokban, hogy csak családtagokat hívnak. Ezzel nem is lenne semmi baj, hiszen plusz emberek, plusz kiadás, ha! a vacsorát nézzük. De úgy gondolom, hogy magán a szertartáson a 3 legközelebbi barátjuk (köztük én), igazán elférhetnénk, utána pedig hazamennénk, a vacsi pedig családi lenne és olcsóbb.

A lánybúcsúra meghívott.


Tudom, hogy az ő esküvőjük, tiszteletben tartom a döntését, de nagyon rosszul esik. Abszurdnak tartom, hogy a legközelebbi barátnőm férjhez megy, jó esetben ez élete egyik legszebb napja, én meg otthon döglök a kanapén, max majd látom a képeket, mint egy huszadrangú fb ismerős.


Kicsit bűntudatom van, amiért nem tudom 100%-ig elfogadni és megérteni.


Hiába csak kb fél óra a szertartás maga a vacsi stb nélkül, szívesen utaznék csak azért órákat, hogy lássam a barátnőm férjhez menni, de ennek az eldöntését sem bízták rám, hiszen még csak a szertartásra sem vagyok meghívva.


Jogosan bánt a dolog? Ti hogy éreznétek magatokat a helyemben? Rossz ember vagyok, amiért ennyire zavar?:/


Köszönöm a válaszokat.



2017. szept. 10. 00:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy rossz ember, nagyon szokatlan a viselkedésük. Normálisabb helyeken úgy csinálják, hogy a szertartásra nagy tömeget hívnak, és utána is van egy kis pogácsa, süti. Aztán a lagzi szűkebb körű.
2017. szept. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Elég fura. Általában szertartásra több ember megy és a lagzi egy szűkebb körű esemény. Jogosan esik rosszul
2017. szept. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Ha rajtuk múlna lenne 2 tanu és kész elvileg, bár gondolom ezt csak azért mondják, mert már most beleszólnak a rokonok mindenbe:D


Fontosabb a barátságunk annál, minthogy ezen megsértődjek, de attól félek, hogy örök szálka fog maradni legbelül, és eszembe fog majd jutni, amikor majd én hívom meg egyszer a saját esküvőmre.


Meghivatni nem fogom magam az tuti, de azért reménykedek, hogy még átgondolja ezt. Egyszerűen csak annyira fura a szituáció. Azt a 2-3 legközelebbi barátot kb észre sem vennék a hátsó sorban.

2017. szept. 10. 00:19
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
ha szűk családi körben akarnak esküdni, az az ő dolguk. Fogadd el és kész, mert ők döntöttek így valamiért.
2017. szept. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Lehet,hogy valaki téged nem komál a szűk családi körböl, csak nem akarnak megbántani. Amúgy nemtom, ennek így mennyi értelme van, mert akkoris tudna hozzá ragaszkodni a menyasszony, de gondolhatja azt is, hogy "áh, ezen ne vesszünk össze, akkor nem jön" Meg lehet az is, hogy félnek, hogy rosszul éreznéd magad, zavarban, veszélyezve, kívülállónak éreznéd magad egy kicsit abban a közegben a többi családtag között, tehát te meg nem vagy az; meg nemtom, akkor nem tekint talán a testvérének a barátnőd téged. Hát, engem ez így azért picit zavarna, hogy nem is akarná, hogy ott legyek. Fura ez tényleg.
2017. szept. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg fura,de én azt mondom ha ők ketten így egyeznek meg, így beszélik meg, akkor azt így kell elfogadni mindenkinek.
2017. szept. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Felénk a szertartásra is azt hívják, akit a lagziba, így nekem nem fura.

Nyilván rosszul esik, ha szó volt róla, de ezt nekik kettejüknek kell eldönteni - bár ahogy írod, nem ez van.

2017. szept. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Én azt érzem ebből, hogy lehet, nekik maguknak nem jelent sokat egy esküvő. Nekem is sok ilyen barátom van. Az is lehet azt érzik más barátokat megbántanának azzal ha néhányat meghívnak.



Egyébként szerintem elmondhatnád neki. Mert neked ez fontos.

2017. szept. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Ezt mondd neki: "Te figyelj Juli. Én szeretnélek téged látni amikor megesküszöl. Csak a szertartást. A lagzi nem érdekel. Nem is kell meghívni, mert értem, hogy nem ezt beszéltétek meg és zavart okozhatna, hogy kit igen és kit nem. Gondold végig. Leülnék a hátsó sorban, utána sétálok a városban vagy kirándulok egyet a környéken, aztán hazamegyek."
2017. szept. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
És tényleg úgy mondd vagybírd le, hogy ne azonnal vàlaszoljon, hanem gondolja meg, hogy jó e lenne így. Ő ismeri a körülményeket. De tudja azt, hogy neked fontos lenne látni őt.
2017. szept. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!