Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ülésrend problémázó rokonok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ülésrend problémázó rokonok esetén?

Figyelt kérdés

8-10 fős körasztalok lesznek az esküvőn, erre készítettem el az ülésrendet.


Azonban a rokonok már problémáznak. Vannak páran, akik jól kijönnek, van aki pedig nem szeretne pár személlyel egy asztalnál ülni.


Ha 5-6 főt ültetek a 10 fős asztalokhoz, az megoldja ezt a problémát, de mégis csak, hogy néz ki, hogy azoknál a nagy asztaloknál ilyen kevesen ülnek.. Nem szeretném a násznépet szétszabdalni ilyen kis csoportokra.


Ti hogy oldottátok ezt meg?


2022. júl. 20. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerű, nem kell elmondani az ülésrendet.
2022. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk is voltak ilyen felszólalások előzetesen, hogy de ne az xy-nal egy asztalhoz / vele szemben kelljen ülni.

Nálunk hosszúkás asztalok voltak és pont kijött úgy, hogy 1-1 család elfért egy asztalhoz, meg tudtam oldani. De megmondom őszintén, hogy ha másképp nem ment volna, akkor is összeültetem őket. Igazán sajnálom. Az én esküvőm, mindenki moderálja magát és azzal foglalkozzon, ami miatt eljött, ne a sérelmeivel, amiket én az 1001 db egyéb szerveznivaló miatt még toleráljak. De persze.


Így van, nem kell elmondani az ülésrendet. Ha fele embert ültetsz össze egy asztalhoz, úgy meg nem fognak elférni és hülyén is néz ki. Mindenki oda ül, ahol a nevét látja. Pont.

2022. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Aki problémázik, lehúzom a listáról.
2022. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ugy hogy leszarod. Nyilvan mikor osszeraktad az ulesrendet, alap csaladi konfliktusokat figyelembe vettel. Te kihoztad a legjobbat. A vendeg oruljon hogy mehet
2022. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ezt előre megosztják mostanában? Gyerekkoromban sok esküvőre volt meghívva a család és mindig csak ott derült ki az ülésrend

egyébként ne aggódjad túl, vacsora után oda ül mindenki, ahova akar

2022. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Hacsak nem a látványos cirkuszt rendező összebalhézós emberek ülnek egymás mellé, akkor nem kell vele foglalkozni. Ennyi embernek úgysem tetszhet minden.
2022. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy az 5ös irja
2022. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem magamtól osztottam meg velük, hanem azért, mert felhívtak miatta, hogy ki hol fog ülni.


Akkor marad így és kész.

2022. júl. 20. 16:05
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd a variálást! Az emberek képtelenek felfogni, hogy valami nem róluk szól. Nálunk olyan viták vannak mióta szervezünk, hogy csodálom, hogy gyomorfekélyt nem kaptunk még a hülyeségben... Én már úgy vagyok vele, hogy megírtam az ülésrendet de el sem mondom majd mindenki megkeresi a helyét. Ha kérdezik mondd mindenre, hogy jó-jó aztán csináld amit szeretnél. Akkor mindenki megnyugszik és nem vitázik te meg úgy szervezed ahogy akarod és majd ott ha valakinek valami nem nem szimpatikus az feláll és hazamegy. Én alig várom, hogy túl legyünk rajta. Ha újra csinálhatnánk két tanúval bemennénk aláírni és nem szólnánk senkinek. Ne hagyd magad! Ez az ülésrend és kész!
2022. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Muszáj ez a korasztalos megoldas? Ezért is sokkal jobb a hagyományos hosszú asztal, mert ott nem vagy annyira szettagolva, mindenki egy asztalnál ül, legfeljebb a szemben ülő meg a szomszédos emberek vannak együtt vele szóval kb 5 fő.

Egyébként meg inkább nézzen ki hülyén egy egy asztal amiatt mert kevesebben ülnek ott, minthogy rosszul érezzék magukat az emberek - szerintem.

2022. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!