Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, helyén való, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, helyén való, hogy inkább lemondanám a randit, mert nincs diplomája a lánynak?

Figyelt kérdés

Lenne egy randim, de valahogy nincs hozzá kedvem a következők miatt. Mindig is nyitott voltam és elfogadó, sok olyan barátom és randipartnerem is volt, akiknek nem volt diplomájuk, sőt az egyik barátomnak még érettségije sem. Elfogadtam őket, sose éreztettem velük, hogy alacsonyabb a végzettségük. Mindig egyenrangúnak kezeltem őket, meghallgattam a véleményüket és elfogadtam, ha nekik jobb gondolataik voltak.

Viszont ők mindig kisebbségi érzéssel voltak irántam, inkább csak zavarta őket, hogy nekem van diplomám. Csöppet sem voltak elfogadóak velem, inkább próbáltak lenézni, lehúzni. Egy idő után már nagyon rosszul éreztem magam velük a primitívségük miatt és a sok butaság miatt, amit összehordtak.

Most viszont lenne egy randim, a lány szimpatikus, de "műkörmös". Nem tudom, kell-e ilyesmihez akár érettségi is, és nem akarok már megint belekeveredni butuska emberek társaságába. Lehet, megóvnám magam a felesleges körtúráktól, ha nem is törődnék olyanokkal, akiknek nincs felsőfokú végzettségük. Az elfogadásommal mindig magamat szivattam.

Nem tudom, mi tévő legyek? Nem akarok előítéletes lenni, de már annyiszor megjártam. :(

28/F



2019. máj. 24. 00:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Mondd le a randit.
2019. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%

Szerinted diplomások között nincsenek hülyék? Na ne már. Akkor is lehet valaki idióta, ha más téren meg zseni. De akkor miért nem beszélsz csak diplomásokkal? Itt se diplomás emberek osztják ám az észt. (Nekem sincs)

Nem értem a logikát.

2019. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
70%
Mond le, mert elképesztően buta vagy, a diplomáiddal meg...töröld ki! >:)
2019. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
19%

Én nem mennék komoly randira olyan lánnyal akinek nincs felsőfokú végzettsége, vagy nincsenek ambíciói intellektuális munkára, komplex dolgok kibontására az életben, stb. Ilyen szempontból átok egyetemi kutatónak lenni. Persze nem mondom hogy alkalom adtán nem fekszek le egy ilyen lányokkal, és nem érezzük magunkat tök jól, de hosszútávon nem tudnám elképzelni.

30F

2019. máj. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
30%

Ez csak most derült ki?



Amúgy a kérdés kamu, itt mindenki ugrik erre, és több oldalon keresztül bizonygatjak, hogy a diplomások sokkal butabbak es muvelwtlenebbek, mint ok.


Szerencsére igen ritkán kell hosszabb időt eltoltenem nem diplomás emberek között.

2019. máj. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%
Mondd le, nehogy megjárja veled.
2019. máj. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%

Egy randit megér.

Annyira nem lehet hülye ha elment műkörmösnek. Embertelen pénzeket lehet vele keresni mert minden kis pcsának 20 centis műköröm kell. Én is gondolkoztam rajta, hogy csinálni kéne másodállásban. Van műkörmös barátnőm, kétszer annyit keres mint én. Butának sem mondanám.

Szerintem próbáld meg, egy randit mindenképpen megér. Én például csak jó tapasztalatokat tudok mondani azokról a párjaimról akiknek nem volt diplomája. Annyira jól látták az életet meg a világ dolgait. Gazdaság, politika, pszichológia stb. mindenről baromi jókat tudtunk beszélgetni.

2019. máj. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
97%
ez nem jelenti azt, hogy buta, sőt, több körmösnél voltam és soknak volt diplomája is,csak ezzel 2x annyit keresnek,plusz akár később saját szalonja is lehet
2019. máj. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ne menj el,úgy hallottam fertőző ez a diploma-mentesség,még a végén elkapsz valamit,aztán elsorvad az irigylésre méltóan barázdált ,hatalmas agyad .Én -és biztos vagyok benne,hogy rajtam kívül megannyi embertársunk- nem élném túl ha a kérdéseid nélkül kell tovább élnem . NE KOCKÁZTASS!!
2019. máj. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
62%

Tisztelt Kérdező!


Amennyiben komolyabban foglalkoztat a családalapítás gondolata, a "műköröm" felérhet TÖBB DIPLOMÁVAL IS!!!


Intelligensen viselkedő fiatal műkörmös Úrhölggyel fogtam a minap kezet. Nekem ez a véleményem. Szerintem akár hosszútávon is működhet...


Ui: kettőn áll a vásár! De te tudod, nem szeretnélek befolyásolni véglegesen.

2019. máj. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!