Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy szokás szinglik esetében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokás szinglik esetében az esküvői meghívás?

Figyelt kérdés

Baráti körben több szingli is van, többek között olyan is, aki saját bevallása szerint letett arról, hogy párt találjon magának.

Az alap, hogy akinek van párkapcsolata, ott a másik fél is meghívásra kerül, de hogy szokás szinglik esetében? Neki csak 1 főre szóló meghívást adjunk vagy 2-re, megadva az esélyt, hogy hozzon magával valakit?



2022. aug. 5. 11:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Én mindenkit +1 fővel hívnék, ha belefér a költségvetéstbe. Legyen meg a kis asztaltársasága, érezze jól magát akkor is, ha a kiválasztottját nem ismerem. Hozhat randialanyt, havert vagy az anyját is, szerintem ennyi szabadság jár annak, akit elég fontosnak tartok ahhoz, hogy ott legyen az esküvőmön.
2022. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
+1 szavazat az első válaszoló meglátására
2022. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szinglikémt.mindenhol egy főre kaptam meghívót. De az is benne van, hogy volt más is akit ismerek az eksuvon
2022. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell erőltetni ha ismerik a szingli barátok egymást. Ha aránylag szűk körű az esküvő akkor csakis 1 főre. Nincs értelme hogy olyan emberek legyenek ott akiket nem is ismerek csak azért higy ne jöjjön egyedül a barátom. Ha van párja de nem ismerem az más, nyilván akkor 2 főre. De most szingliről beszélünk. Én is voltam többször esküvőn szingliként, tudom hogy nem gáz. Mindig van egy kedves pár vagy valakik akikkel el lehet beszélgetni, de általában vannak ismerősök ahogy a te esetedben is.

Ha 50+fős akkor 1-2 ember már tényleg mindegy.

2022. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Akit írtam, hogy letett a párkeresésről, ő egy több fős baráti társaságom tagja, így lesz olyan, akit ismer.

Nem szempont feltétlen, hogy ismerjük a meghívottját. Lesz olyan, aki a meghívó átadásakor mutatja be a párját, de jófej ismeretlennel se lenne gondunk.

2022. aug. 5. 12:26
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod hogy jófej vagy sem. De ha téged nem zavarnak az idegenek és belefér a költségvetésbe akkor hívd.
2022. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kis esküvő esetén, amikor a helyszín is korlátozza a résztvevők számát, senki nem szólhat egy rossz szót sem, ha egyedül hívod. Olyankor tényleg csak a szűk családnak, nagyon közeli barátoknak van hely.

Nagyobb esküvőnél már úgy illik hívni, hogy hozhasson +1 főt, aki bárki lehet, nem csak a párja.

2022. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szingli, akkor kit hozzon magával? Ez nem olyan, mint egy társasutazás, hogy ha nincs párja, elmegy a barátnőjével (vagy férfi a barátjával). Én a meghívót úgy adnám át, hogy "meghívlak" és nem tennék hozzá semmit, hogy hozzon magával valakit.
2022. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Esküvőn jól lehet ismerkedni :) alig ismert randipartnert biztos nem vinnék.
2022. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

50-60 főt szeretnénk meghívni, de még azért tervezés alatt van a vendéglista.

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2022. aug. 5. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!