Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha lebetegedek, és nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lebetegedek, és nem tudok ott lenni az egyik barátom esküvőjén (templomi+kaja, buli), kell nászajándékot (pénzt) adni utólag?

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, de ha akarsz, adhatsz.
2022. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem kötelező, de elég olcsójános kérdés ez egyébként.
2022. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem betegedtem le, de törölték a járatot, amivel jöttem volna haza (szakmai továbbképzésen voltam, ki volt számolva, de úgy volt, hogy ideérek). Nem sikerült, másnap tudtam hazavergődni. De a nászajándékot (pénzt) odaadtam nekik, miután hazaértek a nászútról.
2022. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nászajándékot odaadnám.
2022. okt. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utolsó héten mondod le, már muszáj kifizetniük a vacsorádat. Szép gesztus ilyenkor odaadni a nászajándékot, hiszen számoltak veled.
2022. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben, ha "túl későn" történt meg ahhoz, hogy lemondják a helyedet és ki kell fizetniük a kajádat, illene.
2022. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 megadex válasza:
100%
Már pedig ha hirtelen "lebetegedett", és azért nem tud elmenni , az biztos hogy későn van már a lemondáshoz, tehát ha hirtelen lebetegedtem indokkal marad távol akkor igen , oda kellene adni. A hirtelen lebetegedést nem szokták előre tervezni... Ha arról van szó hogy nem akarsz elmenni , mert nem szeretnél erre költeni, akkor jobb indokot kell kitalálni a távolmaradásra :) Olyat, ami már jóval előtte látható a kitűzött időpontra és ok a távolmaradásra.
2022. okt. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
77%
A nászajándék az ifjú pár támogatása a közös élet kezdéséhez. Régebben ez ajándék használati cikk volt,a mai anyagias világban pénz.Ez nem a szórakozásod költségeinek kiegyenlítése! Tehát ha támogatni akarod az ifjú párt utólag is adhatsz, amennyiben nem akarsz hozzájárulni az is a te dolgod.
2022. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!