Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tapasztalásaitok alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalásaitok alapján mennyire igaz,hogy akik nagy -nagy esküvőt tartanak rendszerint el is válnak?

Figyelt kérdés
Persze itt az is kérdés kinek mi számít nagy esküvőnek. Nálam már egy 100+os fő,vőfély stb annak számít.

2022. dec. 14. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

...általában a többiek is, nem ezen múlik.


A nagy-nagy esküvőt csak szeretik sokan erőltetni, mert "sikkes", akik pedig ebből élnek (papbácsi, vőfély-bohóc, szintis zenészek, fényképész, vendéglősök stb.) azoknak megéri.

2022. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyanok is válnak, akik csendes szolid kislétszámu eskuvőt tartanak, lagzi nélkul.

A nagy csinnadrattásaknál is szerintem ugyanolyan a válási arány mint a szolidaknál.

2022. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Nincs jelentősége, sok a válás ceremóniától függetlenül.
2022. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik szerintem csak sokan szeretik ezt hangoztatni hogy ahol nagy csinnadratta van ott nincs is szerelem, és kb le van nézve az aki ilye tart. Nálunk a családban hagyomány a nagy lagzi, 50-100 fő közötti vendégsereggel. A legelső ilyen lagzi amin családon belül részt vettem, 2000-ben volt. Nem váltak el, a férj tavaly özvegyült meg. Úgy két évente szokott lenni a csaldában egy egy ilyen esküvő és még senki sem vált el.
2022. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

4.


Mintha fordítva nem lenne igaz, a nagy esküvősök lenézik azokat akiknek kicsi vagy semmilyen nincs, "Höhőőőj, bezzeg nekünk! A Kisgrófó lépett fő' meg söpörtük a menyasszonytánc vígín a húszezreseket! Sör, bor mint tenger, ott ihatott az ember, hehéj!"

2022. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
A nagyon elit korokben lehet, de a csak sima atlag felso kozepisztalybeliekbel inkabb tartosabb a gazassag. Volt penzuk nagy eskuvore, tehat gazdagok ahhoz hogy a penz ne okozzon parkapcsolati konfliktust.
2022. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Semennyire, ezt azok mondják, akik nagy esküvőt szeretnének, csak nincs rá pénzük és/vagy nincs kit meghívniuk rá. Meg azok, akiknek párjuk sem lesz soha az életben, és ezért járnak okádni magukból a keserűséget az esküvős kérdések alá (mint az #1).

Akinek van vőlegénye/menyasszonya és megengedhetnék maguknak a fényűző lagzit, de mégis kicsi és családias esküvőt+vacsorát szeretnének, azok teljesen lesz.rják, hogy mások mit csinálnak. Maximum magában (!) röhög egyet azokon, akik hitelből/hitelért házasodnak.

2022. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés.

Én amúgy nem vágyom nagy esküvőre, de egyáltalán nem minősítem azt, akinek meg az van. Van, ahol egyszerűen ilyen nagy a család, szóval ehhez van szokva (nekem pl. a családom is kicsi). Vagy pl. egyszerűen így szocializálódott, hogy az esküvő az minimum 100 fő. Vagy egyszer az életben szeretné, ha lenne egy nagyobb, ünnepélyesebb esemény, ami róla és a párjáról szól és erre szeretne minél több embert meghívni.

A házasság tartóssága alapvetően azon múlik, hogy a két ember mennyire gondolja komolyan. Én nem írom le egyből, hogy aki nagy esküvőt tart, ott tuti nem gondolják komolyan...

2022. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A saját esetemben 28 évi házaság után váltunk el.

Isten szine ellőt tett holtig tartó eskü majd a lagzi kb. 150 fővel.

Aztán mégis elhagyott egy pénzes pasiért.

Ennek már több mint másfél éve,azota megszakitott velünk minden kapcsolatot a gyerekeit sem látta azota pedig nagyon szerette őket.

Nekem nem sikerült a nagy lagzi ez nem azt jenti,hogy másokal is ez történik.

2022. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék az én ismeretségi körömben tartott esküvőkből ilyen következtetést levonni.
2022. dec. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!