Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt illik most adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt illik most adni egy esküvőre Magyarországon?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, hogy most mennyi pénzt illik adni MO.-n az ifjú párnak? Mi csak egyetemisták vagyunk, a páromnak van hivatalos jövedelme, de csakis diákmeló, plusz még az utazási költségeket is ki kell fizessük (Erdélyből). Ilyen esetben szerintetek mennyit illene a borítékba tenni? Rokoni szálak fűznek a párhoz, de nem igazán szoros a kapcsolatunk.

2023. máj. 19. 08:52
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
63%
30! Igenis sok! És én nem cigizek, energiaitalt sem fogyasztok. AKkor ki a proli? Egyébként meg mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. Az esküvők már nem arról szólnak, hogy megvendégelem a rokonságot, együtt örülnek a párral, hanem arról, hogy mindenkit megkopasszanak!
2023. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
38%

#31

Ha csóró vagy, nem kell elmenni.

2023. máj. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
19%

32# Én azért ha a pár helyében így gondolkoznék, mélyen magamba néznék... Azért hívok meg valakit, mert szeretném, ha velünk ünnepelne. Ha az lenne az ok, hogy nem jön, mert éppen csóró, hát körberöhögném, hogy hülye, mert ha egy fillért nem hoz sem érdekel.

Egy esküvő, pláne ha nagyobb, olyan mértékű költség egy pár számára, hogy ott már igazán tök mindegy 30-60-90 ezer plusz-minusz. Szerintem.

2023. máj. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
66%
Jó, ez mondjuk igaz. 32 voltam.
2023. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!