Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » H Mi a velemenyetek (nok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H Mi a velemenyetek (nok kommentjet varnam), 5 ev + 2 gyermek csinalas utan mai napig nincs eljegyzés v eskuvo?

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 09:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vállalás előtt egy olyan szintre kéne fejleszteni a kommunikációt, ahol ez pihe könnyű téma lenne.
2023. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Semmit.
2023. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Az ő élete, aki így döntött, igazából semmi közöm hozzá.


De nekem eszembe se jutna házasság előtt gyereket tervezni, főleg nem kettőt.

2023. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2023. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Mienk vállalt a nő gyereket házasság előtt, ha házasságban szeretne élni.
2023. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem vágom...

Szerintem teljesen okés házasságon kívül gyereket vállalni.


Ha viszont egy nő csak a papírmunka elvégzése után akar szülni, akkor... nos... miért nem tesz így? Felfoghatatlan, hogy egyes nők bíznak annyira egy férfiban, hogy gyereket szülnek, de a házasság kérdését képtelenek megbeszélni vele.


Értem én, hogy az ócska romkomokban egyedül a férfi dolga, hogy mikor jut eszébe a lánykérés, de a valóságban ez nem így működik. Közös tervek, lakásvásárlás, hitel, gyerekvállalás és még millió dolog függ a házasságtól. Felnőtt emberek ezt megbeszélik, nem pedig várják, amíg a pasijuknak esetleg véletlenül eszébe jut, hogy két gyerek után házasodni kéne.

2023. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk nem tudom, miért kellett ezt a kérdést újra felrakni. Legalább pár év eltelhetett volna :D

De szerintem általában azért vállalnak, mert gyereket, családot akarnak és ha látják is a hibákat, az ismeretlentől jobban félnek. Ez lehet anyagiak miatt vagy hogy nem találnak jobbat, nem kellenek másnak, vagy minden férfi ugyanolyan vagy rosszabb, vagy kifutnak az időből. Ezt persze most arra értem, aki titokban epekedik, hogy elvegye a másik, de nem mer szólni, mert akkor kiderül, hogy elégedetlen az egésszel és ahogy telnek az évek, lesz ez egyre cikibb. Ők valószínűleg sok egyéb tabu témáról sem tudnak beszélgetni, csak gondolatolvasást várnak a másiktól, mert akkor igazi a szerelem... Aztán jön a pofára esés, hogy csak belevetítés volt, amibe szerelmes és a másik teljesen másképp gondolkodik.

De van azért olyan nő, aki tényleg nem akar házasodni. Szóval ebbe kívülről nem lehet belelátni úgysem, ki az aki csak puffogtatja az önigazolást és ki gondolja komolyan, hogy elavult meg minek.

2023. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe nem jutott volna gyereket vallalni hazassagkotes elott, mert nekem fontos a hazassag. Azt is megertem, ha valakinek nem, amennyiben ez mind a ket felnek oke, mert igy beszeltek meg. De az esetek tobbsegeben akar a no hazasodni, szamtalan kerdes van itt is errol, hogy a gyerekuk apja nem akar eljegyzest, eskuvot meg plane nem. Hat, jutott volna eszukbe hamarabb.
2023. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha házasságot akart, akkor minek csinált előtte 2 gyereket?

Már tuti nem lesz

2023. júl. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Sunshinedoll ***** válasza:
89%

Mindenkinek egyéni dolga, mindenki el tudja dönteni, hogy kinek mennyire fontos a házasság meg a család, meg mittudomén, én csak a saját, tradícionális véleményemet tudom leírni, hogy én nem szülnék gyereket olyannak, aki el sem vett, az biztos. 5 év után, meg 2 gyerek után meg aztán pláne mire vár?

Azért egy felnőtt férfi 1-2 év után bőven el tudja dönteni, ha valakit feleségül szeretne venni, az 5 év szerintem enyhén szólva inzultáló, a 2 gyerek meg egyenesen botrányos időrablás a részéről.

A házasság nem egy darab papír, jogilag igenis van különbség aközött, hogy valaki házas-e vagy nem, és amíg jogilag van különbség, addig nem mindegy, hogy egy gyerek házasságba születik-e vagy nem, vagy hogy egy nő házasságba szül-e vagy nem. Pláne akkor, ha mondjuk a nő szeretne házasságot, a férfi meg nem.

2023. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!