Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan kerhetem az apjat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kerhetem az apjat hogy ne hozza a parjat?

Figyelt kérdés
A parom szulei par honapja ugy dontottek valnak. Kozben kiderult hogy a parom apjanak van uj parja (tobbek kozott kesobb kiderult ez volt a fo ok amiert a valas mellett dontottek). Majd hogy kerek legyen a tortenet az is kiderult, hogy a parom kb 6 evvel ezelott “kezelgette” ezt a csajt. Nyilvan ez a resze nem zavar mi tortent koztuk 6 evvel ezelott amikor en meg a kanyarba se voltam. A parom apja 52 eves es a csaj 25. Szoval jogosan tilthatom meg az apukanak hogy nem hozhatja az uj baratnojet?
2023. júl. 24. 10:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

Mármint, hova?


Ez a férjed dolga amúgy, az ő apja, beszéljen vele ő.

2023. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Bármit megtilthatsz, a te esküvőd is, max apuka el se jön.

A vőlegényed beszéljen az apjával, az ő családja, ő dolga ezt intézni.

2023. júl. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
Hát nem tudom hová nem hozhatja de valószínűleg sehol sem lenne jó egy levegőt szívni vele. Apucinak és a fiának is megvolt a csaj. Felöntenek a garatra akkor berakják egy szendvicsbe? Szerintem offold ezt az összejövetelt vagy nyaralást vagy mit tudom én mi ez.
2023. júl. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szerintem az anyukajaval szemben sem fair. Ha nem jon az apja nekem az is tokeletes. A baratom nagyon szegyenli, foleg hogy kb rajta rohognek.
2023. júl. 24. 10:16
 5/26 A kérdező kommentje:
Eskuvo az lemaradt :)
2023. júl. 24. 10:16
 6/26 anonim ***** válasza:
26%
Kipróbálta mindkét palit, imádom a csajt.
2023. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Én megbeszélném a párommal, hogy mit akar és ha nem akarja látni, akkor szóljon az apjának, hogy vagy nélküle jön, vagy ne jöjjön.
2023. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a férjednek kellene ezt kérnie, de én azt gondolom jogos, főleg, ha friss válás.
2023. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem exeknek eleve semmi keresnivalójuk az esüvőn.
2023. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
A parod az, akinek ebben dontenie kell, te csak tamogatni tudod ebben. De ahogy leirod, ugyanazt akarjatok. Mondd el, hogy egyetertesz vele, es intezze.
2023. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!