Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan kerhetem az apjat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kerhetem az apjat hogy ne hozza a parjat?

Figyelt kérdés
A parom szulei par honapja ugy dontottek valnak. Kozben kiderult hogy a parom apjanak van uj parja (tobbek kozott kesobb kiderult ez volt a fo ok amiert a valas mellett dontottek). Majd hogy kerek legyen a tortenet az is kiderult, hogy a parom kb 6 evvel ezelott “kezelgette” ezt a csajt. Nyilvan ez a resze nem zavar mi tortent koztuk 6 evvel ezelott amikor en meg a kanyarba se voltam. A parom apja 52 eves es a csaj 25. Szoval jogosan tilthatom meg az apukanak hogy nem hozhatja az uj baratnojet?
2023. júl. 24. 10:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%

De ezt miért neked kell megtiltanod? Nem értem.


A férjednek nincs szája, hogy megmondja az apjának?


Mindenki a saját családját intézze.

2023. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
30%
Férjed nem intézi ezt? Vagy még az esküvő előtt felpróbálná a csajt?
2023. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%

A csajszika családban marad, sebaj... :D


Amúgy a vőlegényed dolga szólni az apjának. Egyébként ha ilyen helyzet lenne a szüleimmel, hogy friss a válás, biztosan nem hívnám meg az új nőt. Semmi közünk egymáshoz.

2023. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
69%

Ez megint olyan tipikus, a nő akár rendezkedni a férj családjában, mindig ez van (mondom ezt nőként).


Hagyd a férjedre a dolgot, ez az ő apja, ő családja, ő döntése.

2023. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
55%

Mekkora bullshit:-) Nekem világosan lejön, hogy téged az évekkel ezelőtti „kezelgetés” zavar, nem a leendő anyósodnak az érzései vagy bármi más.

Amúgy meg nem a megtiltás a helyes szó ebben az esetben. Ha nem akarjátok a barátnőt, akkor csak apukát hívjátok meg.

2023. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
30%

Nem, nem kérheted jogosan. Elmondhatod Neki, hogy ez Téged zavar, Ő pedig elmondhatja a saját véleményét és ha ezek nem egyeznek akkor érvelhettek pro és kontra, ahogy felnőtt emberek szokták. Tudod, a felnőttek között így működnek a dolgok, nem ultimátumokkal, tiltásokkal meg utasításokkal.


Továbbá én nem mennék esküvőre ha a páromat (legyen az bárki) nem hívnák meg. Ez egy eléggé nehéz helyzet, de ha dugni nem volt gáz ezeknek az embereknek, akkor talán egy levegőt szívni se legyen az.

2023. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
22%
Mitől félsz kérdező? Ha meglátja a csajt eszébe jutnak a régi dolgok? Milyen volt mikor a szájában meg a muffjában volt a farka? Egyébként nem semmi kis lotyó lehet. A fiú után apuci farkára bukik.
2023. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%
Itt csupa elnyomott, masodrendű nőként funkcionáló feleség írogat. Még jó hogy beleszólhat, hogy ki jöhet a SAJÁT esküvőjére és ki nem. Ti nyilván benyeltétek hogy a párotok valaha volt összes szexpartnere ott legyen, hiszen az ő meghívottja ugyebár, mi közötök hozzá. De van, aki teljesen jogosan, ezt nem nézi el, mert van tartása. Gusztustalan az egész felállás, ahogy van. Egy esküvő legyen szép esemény, a párról szóljon, az az elsődleges. Ha após nem jön egyedül, csak a muffal hajlandó, akkor így járt. Nem nekik kell megfelelni. A botrányhősök jobb is, ha otthon maradnak.
2023. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
58%
#18: SAJÁT? A másik félé nem? Csak az övé? Mint írtam, ezt Nekik egymással kell megbeszélni, de azért ne legyen már ez tiltás meg utasítás. Kicsit átestél a ló túloldalára ha csak úgy tudsz nem másodrendű meg nem elnyomott lenni ha Te vagy aki elnyomsz.
2023. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
33%

Most amúgy csak kavirnyázod az alvadt fost vagy volt róla szó hogy vinni akarja?

Lehet csak kurelja mint anno a vőlegényed

2023. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!