Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan kerhetem az apjat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kerhetem az apjat hogy ne hozza a parjat?

Figyelt kérdés
A parom szulei par honapja ugy dontottek valnak. Kozben kiderult hogy a parom apjanak van uj parja (tobbek kozott kesobb kiderult ez volt a fo ok amiert a valas mellett dontottek). Majd hogy kerek legyen a tortenet az is kiderult, hogy a parom kb 6 evvel ezelott “kezelgette” ezt a csajt. Nyilvan ez a resze nem zavar mi tortent koztuk 6 evvel ezelott amikor en meg a kanyarba se voltam. A parom apja 52 eves es a csaj 25. Szoval jogosan tilthatom meg az apukanak hogy nem hozhatja az uj baratnojet?
2023. júl. 24. 10:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%

"Még jó hogy beleszólhat, hogy ki jöhet a SAJÁT esküvőjére és ki nem."


Így van, beleszólhat, de ezt a férjével kell megbeszélnie és a férjének kell az apjával közölni, nem neki kitiltania az apósa párját.


Ha a pasija egyetért vele, ő beszélje meg az apjával (miért a kérdező tenné), ha nem értenek egyet, akkor meg nem tudom, az szívás, de ilyen alapon a nô se döntsön egyoldalúan.

2023. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet vétójoguk az ilyen esetekre. A volt szexpartner nem család kategória.
2023. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként már az is érdekes hogy a fiú volt csaját az apuci kúrogatja már. Az a csávó sem komplett az biztos. Bár igaz ami igaz 52 évesen egy 25 éves csajt nehéz kihagyni.
2023. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
83%
Kérje meg a vőlegényed az apját, de előtte ezt a vőlegényeddel kéne megtárgyalnod nem az internet népével. Mondd el neki, hogy ez téged zavar, és ne takargasd az is zavar, hogy az exe a csaj és amúgy jah, vér gáz az egész szitu. Én is kiakadtam volna hasonló esetben, már csak azért is, mert nem valami milfről van szó, hanem egy veletek korú csajról.
2023. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
72%
Nincs annál gázabb egy esküvőn, minthogy megjelenik egy ex. Akkor is, ha nem volt komoly kapcsolat. A párod helyében megszakítanám amúgy a kapcsolatot az apjával, komolyan neki az kell akit a fia is megdugott? Nincsenek más ismerősei? Jogos, hogy nem akarod, hogy jöjjön, sőt, meg is tilthatod, ez a te napod és a párodé, aki szerintem szintén nem akarja nézegetni, hogy az apja azzal csókolózik, akivel anno ő is.
2023. júl. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
76%
Te nyílván nem.A párod dolga ez, hogy az ő részéről kit akar ott látni.
2023. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!