Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is sokat akarok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sokat akarok a nőmtől ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Hamarosan esküvőnk lesz és anyám kitalálta, hogy jól mutatna a virágkoszorú a gyerkeken a családban, mennének a menyasszony előtt a bevonuló ceremóniánál.


Menyasszonyom erre kiakadt mondván fél hogy a bevonulásnál megállnak ilyesmi integetni a kicsik. Neki ez (az esküvő) az egyik legfontosabb pillanat és nem akarja hogy terelgessék őket. Koszorút nem akarja mert felnőtt koszorúslányai lesznek - az én testvérem meg a "szinte családhoz tartozó" barátnője. rajtuk lesz koszorú és az hogy a gyerekeken is van nem néz ki illendően, mivel a felnőtteken is az lesz. Nem értem, hogy miért fáj ez ennyire neki. Szajkózza, hogy neki ez nem tetszik meg ezt nem szeretné meg azt nem de azt igen.


2023. aug. 23. 19:25
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
98%

Ilyet ne erőltess rá.


Személy szerint én sem vágynék arra, hogy az esküvőnkön a kisunokák meg bügyürőkék "mamaszemefényék" randalírozzanak a nagy napunkon. Miért is? - ugyan imádom a gyerekeket, de egy ceremónia szabályait 3-4-5 éves korban nehéz betartani. A fotósnak is kell a "tiszta" terep. És mi vagyunk a nászpár nem utoldó sorban, tehát ez most nem Pistike meg Julcsika kisunoka nagy napja...


Ha eddig megvolt a kialakult a rend,amibe Te is belegyeztél akkor miért akarsz valami olyat ráerőszakolni amit Anyukád az elmúlt napokban álmodott meg? Már az sem szép, hogy beleszól, de hogy te végképp letojod annak a nőnek a véleményét, akit feleségül akarsz venni az durva...

2023. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
95%
Most az itt tök lényegtelen, hogy mi miatt nem tetszik neki, nem köteles megaygarázni. ez az ő esküvője, ő a menyasszony, abszolut evidens, hogy az ő óhaja és kívánságai előrébbvalók, mint az anyukádé. nem arról van szó, hogy hisztizik, vagy problémázna, de ha minden jól megy életében egyszer fog oltár elé vonulni, ez fontos pilanat neki, hadd csinálja már úgy, ahogy szeretné. nem is értem miképp merült fel, hogy anyukád ebbe beleszóljon, vagy levezényelje és rászervezzen. Ő már férjhez ment egyszer, édesapádhoz, az volt az ő esküvője, ahol mindent úgy csinálhatott, ahogy akart, ha mégsem tette az nem a menyasszonyod hibája, ez most itt nem az ő nagy napja, ne akarjon ráerőltetni a kedvesedre vaamit, amit nem akar. megmagyrázni sem kell miért nem, egyszerűen nemm és kész, elevve azt sem értem hogy alakulhatott ki vita ilyesmiben. Amit nem szeretne, az nem lesz és pont. Nem arrólmegy a dráma, hogy valaki fontos rokont nem akar meghívni, hanemhogy miként vonuljon be. Ezt pedig eldönteni a szave joga, nem szólhat bele senki más, édesanyád meg pláne nem. rendezd le anyukádat te és akkor le van zárva a történet. Nilván megérti majd, ugye? Nyilván nem az a fontosabb, amit ő vizionált, hanem amit a párod szeretne, igaz?
2023. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
94%

Igaza van, mert lehet megállnak, hisztiznek, stb.


A kedvesed meg ott áll a fehér ruhában, halálosan izgul, de még a sok kölyökre is figyeljen, akik ott kolbászolnak előtte.


Amőgy sem értem, minek kell a gyerekeket is beöltöztetni, meg koszorú, tök felesleges, nem kell szerepelniük, üljenek csak a helyükön.


Rengeteg olyan esküvőn voltam, ahol a kisgyerekek virághordók, istennyila, és 10/9 ment a hiszti, a sírás, "anyaaaa", és társai. Szerencsétlen menyasszony meg csak fapofával állt és várta, hogy a bőgő gyereket végre elvigyék előle, és mehessen az anyakönyvvezetőhöz/oltárhoz.


Nekem nem lesz ilyen, a nagylány rokonok (párom részéről is) kísérnek elöl valami egyszerű, kényelmes ruhában, a kisebbek meg ülnek a szüleikkel.


Akinek ez nem tetszik, az nem jön, pont.

2023. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim válasza:
94%

Összeszedhetnéd a tökeidet, és leállíthatnád anyucit, mert ennek a házasságotok fogja kárát látni.


Én legalábbis többek között ezért szakítottam az exszel, mert mindenben anyuka kérése volt az első, konfrontálódni nem lehetett vele, mert jaj, mi lesz és ez azt eredményezte, hogy még abba is beleugatott, hogy milyen ruhában menjek a tesó eljegyzési partijára, persze, az ex hevesen bólogatott mellé.


Nos, már az eljegyzési partira szingliként ment, mert azért álljon már meg a menet.


Ha te is mindig anyád mellé állsz, hamarosan elvált fiú leszel - jogosan.

2023. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
98%

Ja, igen, tegyük tisztába, ezt NEM TE kéred, hanem ANYUKÁD.


NEKED eszedbe nem jutott volna, ha anyunak nem lesz ez az agymenése.

2023. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
96%
A végén, mikor kijöttök a templomból, akkor ott szórhatják a virágot. De az elején a komoly résznél nincs keresnivalója olyan gyereknek, aki bohóckodik. Megpróbáltátok, nem ment.
2023. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
13%
Édes istenem, és ha megállnak integetni, nem forog tovább a föld?
2023. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem még nem késő lemondani a lagzit, ha ennyire nem tudtok kommunikálni és nem értitek egymást. Lesznek nagyobb bajok.
2023. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
97%
Az anyukádat veszed feleségül vagy a menyasszonyodat? Kinek a véleménye is számít jobban az esküvőn?
2023. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
97%
Ezt nem te akarod, hanem anyád. Nem tudsz nemet mondani, mert jaj mi lesz, az esetleges konflikustól összecsinálod magad. Rohadt gáz. Szegény leendő feleséged remélem hamar észbe kap, és otthagy a francba.
2023. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!