Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek ha nincs tanúm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nincs tanúm?

Figyelt kérdés

Polgári esküvőt szeretnénk még idén, hogy fel tudjuk venni a babavárót (30 lettem, így az új szabályok szerint idén tudjuk utoljára).


Csak 2 tanúval aláírnánk farmerben, semmi extra.. mivel messze élünk a családtól és 2 éve költöztünk Győrbe, nincs senki olyan, akit megkérhetnék, hogy írja alá.


Ilyenkor a hivatalból is aláírhatja esetleg valaki?


Adjatok tippet, kérlek!

Köszönöm!



2023. szept. 11. 10:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyakönyvvezető nem lehet azt hiszem, de más a hivatalból szerintem igen. De marinéni es józsibácsi is lehet a buszról ismeretlenül, ha vállalják és nektek megfelel.
2023. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Kolléga?
2023. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A kollégát olyan kellemetlennek érzem, de lehet, hogy az lesz. Amikor kérjük az időpontot, akkor egyből be kell mondani a tanúk neveit is?
2023. szept. 11. 11:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előre kell a tanúk neve és adatai
2023. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%

Nemááár, hogy 1db nyamvadt embert ne találj....

Mondjuk nekem ez a hozzáállás is elég gáz.

Mi is felvettük, mi is ezért házasodtunk, de azért nem "bebattyogtam farmerba, aláírtam azt a szart aztán csumi"...

Mi valahogy megadtuk a módját, még ha összesen 10en voltunk, akkor is.


Pl barátnőm képes volt ezért (🙏) 2.5 órát utazni. Hogy aláírja.



Nincsenek valami nagy igényeitek.

2023. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!


Számítottam az ilyen jellegű válaszokra is!


Az ítélkezés mindig megy, habár a körülményeket nyilván nem ismered! ;)

Nem ezért házasodunk, mindenképp szerettünk volna, most kérte meg a kezem és csak amiatt lesz a polgári ilyen gyorsan, hogy még pont fel tudjuk venni.


Jövőre tartunk rendes gyönyörűszép esküvőt templomi szertartással.


Legyen szép napod!

2023. szept. 11. 13:10
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Utána is megadhatod a tanúk nevét, nem muszáj a bejelentkezéskor. Szerintem is kérj meg egy kollégát, hogy egy ebédért cserébe ugorjon el veletek az aláírásra.
2023. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Januárban kértük az időpontot, júniusban házasodtunk. Nekünk nem kellett előre leadni a neveket, az utolsó pillanatig lehetett volna változtatni.

Én is kollégát kérnék meg, vagy párom társaságából valakit. Legvégső esetben valaki a hivatalból beugrik.

2023. szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem jogos, hogy nem akartok nagy felhajtást, ha jövőre úgyis ünnepeltek.

De nincsenek helyileg olyan ismerőseitek, akikben valamennyire megbíztok? Mondjuk szomszéd vagy egy eladó a boltból, akivel csevegni szoktatok vagy valami?

Végső soron milyen messze van az a messze? Ha család nem megy, akkor ti nem tudjátok megoldani, hogy haza menjetek pár napra?

2023. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos nagyon messze van a család és csak az 1 db aláírásért nem utaztatnék senkit 8-9 órákat.


Hát igen, végső soron kolléga vagy szomszéd lesz a dologból. :)

Köszönöm a tippeket!

2023. szept. 11. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!