Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Normális elvárás, hogy meghívj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális elvárás, hogy meghívjunk mindenféle random rokont az esküvőnkre akiket életünkben nem is láttunk?

Figyelt kérdés
Anyósjelölt már most ezzel gyötör minket...

dec. 23. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem és nem kell foglalkozni az anyóssal. Ha ti fizetitek, akkor semmi beleszólása a vendéglistába. Meg lehet neki mondani, hogy x fő fér bele és csak azokat a rokonokat hívjátok meg, akivel tartjátok is a kapcsolatot.

Én olyat se hívtam meg, aki ugyan közeli rokonnak számít, de 5-10 éve egy szót nem beszéltünk. Minek? Sokkal jobb, ha olyanok vannak ott, akiket valóban szívesen is láttok és nem csak kényszerből hívjátok meg.

dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Normál esetben ez a ti napotok és ti döntitek el, h kit hívtok meg, de ha anyósék fizetik a lagzi egy részét, akkor sztem annyit lehet engedni a béke kedvéért, h néhány olyat is meghívtok, aki az ő ötlete. Nyilván ha csak ti szervezitek saját pénzből, akkor az lesz ott, akit ti akartok.
dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek kényelmetlen, akkor nem normális. Ez a ti napotok,azt hívtok meg,aki nektek fontos. Mi 30-35 fő körüli létszámban gondolkodtunk és ennek megfelelően kerestünk helyszínt is. Lehet csúnyán hangzik,de hadd mi döntsük már el, hogy hány ember után akarunk fizetni.
dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálunk esélyes a kis esküvő is, azaz 10 fő kb. De inkább "nagyobbat" szeretnénk, az is 35 fő. Sőt van egy közeli családtag aki problémás és már évekkel ezelőtt megmondtam hogy őt nem fogjuk hívni és nem tud senki meggyőzni. Nem sok nap van az életedben amikor minden rólad szól és te döntesz, ez pont az. Ne hívj meg olyat, akit nem akarsz :)
dec. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De mond neki h fizessen ő
dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lilluci27 ***** válasza:
egyáltalán nem az
dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ő fizeti,akkor maximum ajánlhat,de nektek meg nem kell megfogadni.
dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Esküvőfotós vagyok, kicsivel több mint kétszáz esküvőt láttam "belülről".

Azt szoktam mondani a párjaimnak, hogy a jó esküvőnek egyetlen egy receptje van: elfelejtitek az "úgy szokták, hogy..." és az "úgy illik, hogy..." kezdetű mondatokat és olyan esküvőt szerveztek amilyenek Ti vagytok, mert így fogjátok tudni közben jól érezni magatokat, így lesz feszmentes, így lesz a Tiétek. Így lesz legóból a menyasszonyi csokor, így tartja Darth Vader maszkban a szertartást a szertartásvezető, így lehet elmenni utána Európa legszebb tájaira, vagy épp egy felfűtött száz éves gőzmozdonyra kreatív fotózásra, így lehet torta helyett nagylyukú svájci sajtot felvágni, vagy lehet nachost használni vendégváró falatkának, hogy egy esetleges hamburger/hotdog/gyros kitérőről ne is beszéljek (esetleg éjféli vacsiként). Szóval a lényeg, hogy rólatok szóljon!

dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem érdekelne anyósjelölt hisztije, de hogyha a barátom fejet hajtana neki, esküvő sem lenne.
jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 redstorm72 ***** válasza:
Mi az esküvönkre csak a közeli családtagokat és barátokat hívtuk meg. Igaz nem volt nagy lakodalom 28 fő volt, de mindenki jól érezte magát.
jan. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!