Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre mennyi pénzt illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre mennyi pénzt illik adni legjobb barátnőnek, mint koszorúslány?

Figyelt kérdés
Jövő nyáron lesz az esküvő, fogalmam sincs, hogy mennyit kéne adni. Nyilván most elkezdenék félretenni, hogy ne legyen egyszerre sok. Így is lesz egy csomó kiadás, leanybucsúra elutazunk, az esküvő előtt is lemegyünk 1-2 nappal előre. Nyilván kell koszorúslány ruha is. Nem keresek rosszul, simán bele fog férni. 50 ezer elég? Sok? Kevés? Ő iszonyatosan szerény, nem akad ki semmin sem, ha túl kevés. Nem tőle akarom megkérdezni.

dec. 29. 15:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
19: Már bocs, de ha mi a haverokkal összejövünk és összedobunk egy pörköltet, akkor is egyenlően dobjuk szét a költségeket, nem számoljuk ki, hogy én kisétkű lány vagyok és csak fél tányérral ettem, a Józsi meg 3 tényérral...
dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
20%
Semmit, vagy max amennyit megeszel a lakodalmon. Nem a vendégek dolga az, hogy ellássák pénzzel a házasulókat.
dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
80%

Attól is függ, hogy ki állja a ruhádat, kell-e szállás, ha igen, ki fizeti?

Ha te fizeted a ruhádat magadnak, akkor 50e szerintem bőven elég, kicsit szerintem még sok is... De megint más, ha megteheted.

dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Én fizetem a ruhámat magamnak. Szerintem a fodrászt talán ő? Fogalmam sincs
dec. 29. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!