Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A tanúnak a párja (nő) automat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanúnak a párja (nő) automatikusan koszorúslány lesz?

Figyelt kérdés

A páromat megkérte az unokatesója, hogy legyen a tanúja a nyári esküvőjén. Akkor én koszorúslány leszek, vagy ez nem függ össze?

Nem kért meg a menyasszony ilyesmire. Nem is ismerem túlzottan.

Vagy a tanúnak a “kísérője” leszek szimplán, aki a szertartás alatt csak egy vendég?


2022. szept. 4. 23:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy szimpla vendég leszel, már ha meghívnak.
2022. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Meghívtak... anélkül a párom sem menne.
2022. szept. 4. 23:16
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel automatikusan koszorúslány. Ha lesznek koszorúslányok, azok lesznek, akiket a menyasszony felkér. A szertartás alatt valószínűleg a vendégek között fogsz ülni a családoddal. A lagzin, ha a tanúk a főasztalnál ülnek, a párjaikat is illik oda ültetni, de manapság gyakori, hogy a főasztalnál csak a pár, vagy az örömszülők ülnek.
2022. szept. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Vicces, hogy ilyen kis barátnők milyen fontosnak tudják érezni magukat. Azért azt tudd kérdező, hogy a család fontosabb, mint a kis barátnők, és akkor van jogod a családban, ha minimum menyasszony leszel, addig nem kell nagy elvárásokat tàmasztani és remélem a pàrod sem gondolja komolyan, hogy nélküled nem menne.
2022. szept. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem... Eleve nem minden esküvőn van koszorúslány, míg tanú igen.
2022. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem.
2022. szept. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4- és ha menyasszony vagyok?:)

Különben egy normális párkapcsolatban ilyenkor alap, hogy sértettségnek veszi valaki azt, ha nem várják szívesen a párját. Ha engem hívnának egy hasonló eseményre nélküle, nem mennék.

De szerencsére ilyenről most szó sincs...

2022. szept. 5. 10:28
 8/17 A kérdező kommentje:
Másfelől meg, nem tudom honnan szűrted azt le, hogy fontosnak érzem magam. Feltettem egy szimpla kérdést, mert még sosem jártam esküvőn. És ha annyira érdekel, inkább akarok “szimpla” vendég lenni, mint koszorúslány, mert az utóbbi kötöttségekkel jár.
2022. szept. 5. 10:32
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Egy szimpla mezei vendég leszel akit senki sem ismer. Te leszel a barátod plusz egy fője akit először és utoljára látnak ott, de másnap már nem is emlékeznek rád. Hogy merülhetett fel hogy koszorúslány legyél?
2022. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy sok esküvői fotón látom, hogy a koszorúslányoknak van párja, akik a vőlegény mellett állnak a képeken, a koszorúslányok meg a menyasszony mellett. Gondoltam a tanunak is van egy ilyen párja. Nem kell azonnal hül@ének nézni az embert. Belőled meg árad a rosszindulat. Majd talán egyszer téged is valaki meghív, ha hajlandó elviselni a besavanyodott légkört, amit árasztasz.
2022. szept. 5. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!