Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy kezelnétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek ha a párotok sztriptíz bárba menne egy legény búcsú miatt?

Figyelt kérdés
Nem nekünk lenne az esküvő hanem egy haverjának, és arra a legény búcsúra lett meghívva. Értem én hogy szórakoznak isznak el vannak, de ez a sztriptíz bár dolog, ahol körbe táncolják őket és ki tudja még mi történik szerintem ilyenkor nincs rendben ha van valakid. Évek óta ismerjük egymást a párommal, de csak 8 hónapja vagyunk együtt. Pont picit rosszabb időszakon vagyunk túl. Nem gondolnám róla, hogy bármit tesz félreértés ne essék, de akkor is zavar maga a tudat. Szerintem ezt a részt simán ki lehetne hagyni, főleg hogy egy ideje inni sem szeretne, és elvileg itt sem akar majd. És nem értem akkor miért ilyen fontos oda is menni. De őszintén azt sem tudom miért félek ennyire, gondolom magammal lehet bajom. L/27

#esküvő #párkapcsolat #Legény búcsú
jan. 10. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

Mindegy hol jön még az étvagy, csak zabálni hazajárjon. 😀 Attól, hogy elmegy egy legénybúcsúra, megnézik a csajokat, még hoztád fog hazamenni és veled fog szexelni.

Az ilyen helyeken többnyire a mindent a szemnek, semmit a kéznek érvényes.

Lehet, hogy kedve sincs hozzá, csak ciki lenne a haveroknak bevallani.

jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem zavarna.
jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

Az en pasim nem menne el. Olyankor "jár"ilyen helyekre ha szingli. Párkapcsolatban nem.

(Az túlzás, hogy "jár", inkabb megfirdul a troger haverjaival de olyankor eléggé más életetet is él)

jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Menjél el te is inni. Engem nem érdekelne.
jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem lennék vele, ha kellenének neki ilyen riibanclesek.
jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Engem zavarna, de hagynám hadd menjen, érezte jól magát.
jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Mondanam hogy idoben jojjon haza es a kanosagabol is hozzon, ne menjen karba.
jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Lattam sztriptizbarban olyanokat krvaval kimenni, akikrol senki se gondolna. Ennyi.
jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
Túlgondolod. A féltékenység MINDIG önértékelési probléma. Ha bízol benne, engedd el!
jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem tolerálnám.
jan. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!