Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek akik mar evek ota...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akik mar evek ota egyutt vannak es nem hazasodnak ossze, azok igazabol nem szeretik egymast?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 19:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne szeretnék egymást?Papír nélkül is van szerelem:)
2010. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Inkább fordítva lehet a dolog: akik nem házasok, egyik napról a másikra "elválhatnak", nincs jogi akadálya, de akik házasok! Szaladgálhatnak a bíróságra, hogy ne legyenek azok! Meggondolják még akkor is, ha már nem szeretik egymást.
2010. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%
Mi 10 éve vagyunk együtt se én se ő nem papír párti ismerek olyat akinek milliós fodros bodros esküvője volt,aztán egy évet se bírtak ki,mert igazából az egész egy rózsaszín látszat cukormáz volt...
2010. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%

Én nagyon szeretem a párom, mindenem csak ő, de a házasságról hallani sem szeretnék. Egyszerűen engem nem tud lenyűgözni se az esküvői ruha, se az egész ceremónia és nem is vágyok rá, ezt már eldöntöttem 10 évesen. :) Én az "ez csak papír" kategóriába tartozom. :D Meg sajnos az a tapasztalat, hogy úgyis lesz válás, úgysem lesznek a felek 10-20 évig hűségesek egymáshoz. Ha engem megcsalnának pl 15 év után azonnal adnám be a válópert, ha van gyerek, ha nincs.

Egyszerűbb a hülye papír nélkül. Nincs válási hercehurca, meg esküvői felhajtás sem.

20L

2010. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hat év együttélés után házasodtunk össze.Nem én akartam, a férjem közölte velem, neki feleségnek kellek.Négy éve vagyunk házasok és szeretjük egymást. Kinek hogy, mindenki úgy csinálja, vagy dönt ahogy jól esik neki.
2010. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
Hát ha nekem ezt mondanák,hogy feleségnek kellek,hát biztos nem állna meg a lábán az illető,kell az ami tárgy tulajdon,jo hógy nem háztartási kelléknek kellesz...ÓÓÓÓÓÓ!
2010. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarnak elköteleződi,ráhagyatkozni a másikra,jobban rosszban kitartani ,és mgmenteni ,harcolni a kapcsolatért akkor is ha valami elromlik. Persze nem lehet a végteenségi harcolni,de mindent meg kell tenni.

Nem akarnak felelősséget vállalni a kapcsolatukért,osztozkodni. Ettől még szeretheik egymást, csak ez egyfajta bizonytalanságot,tartózkodást tükröz számomra.Nincsen ezzel semmi gond,amig felvállalja valaki (mint ahogy az egyik hozzászoló is irta),hogy felelősség nélküli kapcsolatot akar amiből könnyen,birosági eljárás,pereskedés nélkül ki lehet lépni.

Viszont sokan letagadják ezt,és azzal takróznak,hogy csak egy papir.. ha valóban csak egy papir lenne,akkor szerite meg nem hadakoznának ellene kézzel lábbal:)

Házasságból is ki lehet lépni,el lehet válni nem azt mondom.. csak így könnyebb. Mintha a kaput nem csuknád be magad mögött,hogyha úgy alakul villámgyorsan el tudj iszkolni,ahelyett ,hogy 5* megkellene gondolnod biztos el akarsz e menni,és ha végleg elhatározod magad át kell másznod a szögesdróton.

Egyfajta jellemtelenséget jelent például számomra az ilyen viselkedés,de ez már csak az én privát véleményem.

Ettől még szeretehtik egymást.

2010. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
33%
Én nem ígérnék meg olyat, amiről nem vagyok benne biztos, hogy be tudom tartani. Itt a míg a halál el nem választ-dologra gondolok. Lehet, hogy akkor és ott szeretem a párom, de sajnos a szerelem múlandó. És amúgy is csak egy papír.
2010. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ennyire ne általánosítsunk. A házasok és az együtt élők is szerethetik egymást éppen ugyanúgy, ezenkívül simán lehet borzalmasan rossz mindkettő egyaránt.


Sok oka lehet annak, hogy valaki nem akar házasodni. Van például egy ismerősöm, aki azért nem akar megházasodni a jelenlegi párjával (10 éve vannak együtt), mert már volt két házassága ezelőtt és mindegyik kapcsolat az esküvő után közvetlenül romlott meg. Így a számára ennek a ceremóniának semmi pozitív töltete nincs.


Lehet ok a pénzhiány is. Van, aki tökéletes habos-babos, sok fós esküvőt álmodott meg és azt akarja végigvinni. Az esküvő számára csak úgy lenne az igazi, a tökéletes, így nem házasodik addig, amíg nem lesz rá elegendő pénze. Sajnos általában az emberek mindig találnak megvennivalót, így többnyire az esküvőre félretett pénz elmegy új tv-re, mosógépre, nyaralásra és ezért hosszú évekig húzódik a dolog. Akkora meg már úgy van vele, hogy eddig is megvolt esküvő nélkül, már nem is állna olyan jól a megálmodott ruha, netán gyerek is van már és rá költi inkább a pénzt. Szóval a lehetőségek száma végtelen.

2010. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

20.04-gyel teljes mértékben egyet értek.

ha nem sikerül teljesíteni az igéretet, akkor azzal úgymond hazudnék a páromnak, és ez nem csak 1 apró hazugság lenne.


a másik ok, hogy elég fiatalok vagyunk, annak ellenére, hogy már 3 éve együtt élünk, és ismerek olyan embereket, akik (igaz nálunk idősebbek, de) fél év után házasodtak.


szóval még ha arra is vetemednék, hogy házasodjunk, akkor kizárólag 30 éves korunk után, legalább úgy, hogy már elmúlt 5 éves a gyerekünk. ha túléli a terhességi és szülés utáni hisztijeimet, akkor az már pont elég garancia arra, hogy nem bontjuk csak úgy fel a házasságot :D


ennek ellenére nagyon szeretjük egymást, nem hagynám el szó nélkül egyik percről a másikra.

2010. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!