Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az emberek miert szoljak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miert szoljak meg azokat, akik viszonylag fiatalon (20-23 evesen) hazasodnak? Honnan veszik a batorsagot, hogy megmondjak a masiknak, hogy mit kellene tennie?

Figyelt kérdés
21 eves voltam, amikor ferjhez mentem. Egybol ment a pletyka, hogy biztos, terhes vagyok. Persze ez nem igy volt. Mondom sem kell, a ferjemmel azota is nagy boldogsagban elunk es ugyanugy befejeztem az iskolaimat, mint a karogok. Most is allandoan egyik kollegamrol pletykalnak, hogy 23 evesen meg raer, ki kellene elnie magat. Amikor szoltam ezeknek az embereknek, hogy nem latunk bele mas eletebe, mindenkinek masok a celjai, vagyai, ennem hurrogtak le. Ez mifele uj divat manapsag? Regen az emberek nagyresze 20-22 evesen nemhogy hazas volt, de mar gyereke is volt, es volt eleg felelossegtudatuk, hogy mindezt vallaljak, mig manapsag sok 30 eves is csak a "kielesrol" beszel. Mindenki legyen olyan, amilyen akar. Ha nem akar hazasodni meg gyereket vagy csak kesobb, OK. Engem nem erdekel. Mindenki elje az eletet, de megis miert kell masokat leszolni azert, mert ok nem kapcsolatbol kapcsolatba mennek, hanem vannak olyan komolyak, hogy elkotelezzek magukat? Hol vannak az ertekek a mai vilagbol?
2010. jún. 14. 20:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
57%
Nem biztos, hogy a másik oldal a komolytalan emberekből áll. Látod, te is ugyanúgy ítélkezel. És az sem biztos, hogy aki korán házasodik az komoly.
2010. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
68%
Irigyek, hogy te ilyen hamar rátaláltál életed szerelmére.
2010. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
83%
A mai világ nem ezt neveli az emberekbe, azért előitéletesek.
2010. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy komolytalanok, hanem azt mondtam, hogy aki egy komoly ember es fiatalon ossze akarja kotni az eletet a parjaval, miert baj? Ez nem azt jelenti, hogy aki nem hazasodik fiatalon, nem komoly, hanem azt, hogy kozuluk, akik ilyen pletykasak, miert nem tudnak leallni? Engem nem zavar, ha valaki 30 evesen szingli. Nem szolom le. O hogy veszi a batorsagot, hogy lenezzen valakit csak azert, mert az eleteben mas donteseket hoz? Errol beszelek...
2010. jún. 14. 20:55
 5/38 anonim ***** válasza:
71%
3 hete volt az esküvőm,25 évesen.Még engem is sokan fiatalnak tartottak.A párom szintén 25.Megvannak győződve róla,hog ynem lessz hosszú életű a kapcsolat.A babavállalás hallatán pedig mindenkit az infarktus kerülget.A nagymamám mégcsak nem is gratulált mikor bejelentettük hogy érkezik a tervezett unoka,pedig Ö 16 évesen ment férjhez.Én nem vágyom karierre,van egy saját lakásom és autóm,nincs mire várjak,de ezt mások nem értik meg.
2010. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
20%
Lehet, hogy pont az felelőtlenebb aki túl hamar megházasodik.
2010. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
71%

Én is 22-23 évesen tervezem az esküvőmet kedves kérdező. A párom akkor még egyetemista lesz...de ha lesz rá keretünk biza összeházasodunk, vagyunk annyira érettek:) (addigra már 6 éve leszünk együtt)

Engem nem érdekelnek ezek a beszólások akik "okosak" úgy veszem észre általában csalódtak, koppantak, megütötték a bokájukat...de két ember akik annyira szeretik és tisztelik egymást mint mi igen, kimerem mondani, hogy érett a házasságra...akik kacagnak ezen tegyék, az már nem az én szegénységi bizonyítványom...

Én nem 3o után szeretnék gyereket szülni, hanem harminc előtt...és? ehhez sincs a világon senkinek köze...

Szóval kérdező tegyél rá arra ki mit károg össze...


Nekem az a véleményem, hogy aki károg annak savanyú a szőlő...

2010. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
35%

Jaj, most nehogy feltaláld már a spanyolviaszt. Ugyanúgy ítélkezel te is, ergo bort iszol és vizet prédikálsz.

"manapság sok 30 éves is csak a "kiélésről" beszél" "mégis miért kell másokat leszólni azért, mert ők nem kapcsolatból kapcsolatba mennek, hanem vannak olyan komolyak, hogy elkötelezzék magukat?" ez mind-mind a te ítélkezésed mások felett. Azt ne hidd már, hogy te különb, vagy jobb vagy mint azok a harminc évesek, akik szinglik. Arról nem is beszélve, hogy azért, mert valaki 30 évesen még nem házas azt még nem azt jelenti, hogy kapcsolatból-kapcsolatba megy, jelentheti azt is, hogy együtt él valakivel, csak nem köti az orrodra, vagy még nem találta meg az élete párját, vagy mert sokat csalódott. Tucatnyi formája lehet. Arról nem is beszélve, hogy ahogy te azt hiszed magadról, hogy na ez igen, férjhez mentem, különb vagyok nálatok, úgy joggal hiszi azt egy nem házas ember is, hogy igen, együtt élek valakivel évek óta, de eszemben sincs összeházasodni vele, mert ha a papír jelentene valamit, akkor nem lenne ennyi válás a világban, és nem lenne ennyi egyedülálló szülő...stb. Én nem mondom meg, hogy melyik csoporthoz tartozom, mert nem érzem úgy, hogy az igazamról akárkit is meg kell győzni. De mint már mondtam. Te sem vagy jobb, mint azok, akiket bírálsz.

2010. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
45%

A lányok zöme ma nem tud időben férjhez menni. A fiúk nem kapkodnak a felelőtlen, bulizós lányok után még akkor sem, ha maguk is könnyű életet élnek. A lánytól azért elvárnák a komolyságot. Minél inkább kitolódik a férjhezmenés ideje, annál nehezebb. A lányok később már igényesebbek, nehezen veszik tudomásul, hogy a legjobb alkalmat elmúlasztották. Savanyú a szőlő. Főleg ezek a lányok szólják meg a korán férjhez menőket teljesen alaptalanul. Férhhez menni akkor kell, ha kérik a lányt. Ez azonban sokszor nem igy történik. A lányok jobb híján belemennek az élettársi kapcsolatba, aminek aztán teljesen bizonytalan a kimenetele.

28/F

2010. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Minden eletkorban van, aki felelotlenul hazasodik. Te ha valakit nem ismersz, miert szolod le azert, mert ennyi evesen hazasodik? Semmit sem tudsz rola, mint ember, semmit sem tudsz a kapcsolatarol, celjairol, terveirol. Nekem ezzel van a bajom...hogy mi a franc motivalna valakit arra, hogy mast leszoljon, ha neki olyan jo lenne az elete? Mert mivel nekem jo eletem van, nem masok leszolasaval boldogitom magam.
2010. jún. 14. 21:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!