Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek akik mar evek ota...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akik mar evek ota egyutt vannak es nem hazasodnak ossze, azok igazabol nem szeretik egymast?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 19:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

lehet szeretni házasság nálkül is valakit, ugye nem számít a papír..akkor miért ne lehetne ott.:)nme kell habos babos esküvő, nagy cécó. de igenis elmondhatom, hogy a felesége vagyok, és ő pedig a férjem, összetartozunk.Minden kapcsolatban vannak problémák, ha nincs az a papír, az a tapasztalatom, hamarabb kilépnek a kapcsolatbból, 10 év ide vagy oda.Viszont ha házasok, jobbna ösztönzöttek arra, hogy megmentsék a kapcsolatot. ha tényleg menthetetlen, akkor végső esetben el lehet válni. DE egy házassághoz elég érettnek kell lenni (és nem az éveink száma számít). Ki kell próbálni egymást együtt élve, mert ugye lakva ismeri meg az ember egymást azt szokták mondani. ÉN nem akarok egész életemben élettárs lenni, ez egy olyan ronda szó, nem fejezi kmi ami a párom és köztem van.Vagy akkor egész életemben a barátomnak hívom? meg bármiylen liberális világban élünk, én nem zabigyereket akarok:)

Nem érzem úgy hogy mindenkinek való a házasság, de aki a félelem miatt nem házasodik meg, hogy ugysem tudja az esküjét betartani, az nem szereti eléggé a párját....de ha az egyik félnek számít "az a papír", akkor tisztelje meg ennyivel!

24 L

2010. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Csak az számít ami a szívedben van. A papír az utódok miatt is fontos, és ezért kölcsönösen kell ezt eldönteni.

A szerelem, szeretet, ott kell legyen papír nélkül is,csak ez számít igazán.

2010. dec. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!