Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány évesen házasodnak manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen házasodnak manapság az emberek?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy mostanában inkább 30 felett szülnek a nők, de nem tudom az esküvők "korhatára" is kitolódott?
2009. aug. 30. 21:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kitolódott az is. Nálunk tuti, én 35 voltam, párom 32. 9 év együttlét után házasodtunk össze.
2009. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
én 21 éves voltam. és 22 évesen szültem
2009. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Egyre kevesebben házasodnak... :-[
2009. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

van aki 19 van aki 40, ez attol fugg kinek mennyit er a karrier es mennyit a csaladalapitas, plussz, hogy kire mikor talal ra a nagy O.

en most 19 vagyok es 21 evesen szeretnek osszehazasodni a parommal, es 23-24 ev korul szeretnek gyereket, de 30 elott.

embere valogatja

2009. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Akik házasodtak és babát szültek gratulálok :):) Én csak meglepődtem ezen, mert azt még valahogy meg tudom indokolni, hogy miért szülnek később az emberek, de a házasságot nem igazán, bár tény, nem olcsó egy esküvő, sőt...
2009. aug. 30. 21:09
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

az emberek nem túl homogén fogalom.

de a házasság, én úgy látom, még a gyerekvállalásnál is jobban "kiment a divatból", nem számít menőnek.

a szingliség lett a raj, fura egyébként, hogy pont a nőknél. :) sőt, gyereket is a nők akarnak kevésbé, régen pont fordítva volt minden.

szerencsére vannak még normálisak is.

2009. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk leggyakrabban 26 éves korukig férjhez mennek a lányok. Amolyan íratlan szabály, de persze senki nem kényszerből teszi.
2009. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem miért van ez, de nekem van több barátnőm, ismerősöm is, aki még csak nem is jár senkivel, és 30 körül van, vagy azon túl. Sajnálom őket, mert semmi extra probléma nincs velük, szeretnének is párt találni, de valahogy nem sikerül. De sokan vannak olyanok is , szintén 30 körül, akik inkább benne maradnak egy nem túl jó kapcsolatban, a házasság reményében, minthogy váltani merjenek, félnek, hogy aztán nem találnak párt, és kicsúsznak az időből(ezt a gyerekvállalásra értem). Osztálytalálkozónkon is volt olyan lány, aki azért nem jött el, mert szégyelli, hogy nincs gyereke, férje, sőt per pillanat még párkapcsolata sem. Szerintem nem kell ezt szégyellni, hisz nem mindenki olyan szerencsés, hogy a kellő időben találjon rá a nagy Ő-re. Hallottam egy olyan mondást egyszer, hogy megfelelő párt és hivatást találni a 2 legnehezebb dolog az életben.
2009. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én nagyon meglepődtem, amikor unokanővérem, aki orvos, 31 évesen ment férjhez és 32 évesen lett babája. A férje is orvos, tehát nem voltak anyagi gondjaik, egyszerűen csak nem érezték szükségét. Azóta is boldog házasok és 2 gyermekük van már, tehát nem igazán tudom, hogy ha nem az anyagiak befolyásolják az embert, akkor mi. Azt elhiszem, hogy párt találni sokaknak nehéz, hiszen tényleg nem egyszerű feladat, és sajnos tényleg vannak olyanok, akik talán sosem találják meg a párjukat, holott már családra vágynak, őket szívből sajnálom :( A másik észrevételem, hogy nem egyszer, amikor fiatal pár házasodott, 21-22 évesek, akkor megszólták őket, és nem csak a saját korosztálya, hanem az idősebbek is, nem értem a miértjét :( Ti is tapasztaltatok hasonlót?
2009. aug. 30. 22:30
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 22-23 éves koromban szeretnék házasodni, szóval egyetem vége felé. Majd ha találtam munkát, de legkésőbb egyetem után 2 évvel szeretnék kisbabát, majd 2 év múlva még egyet:)


Persze ha az anyagiak megfelelőek lesznek és lesz párom is :)

2009. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!