Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Összeházasodni esküvő nélkű?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodni esküvő nélkű? Hogy kell?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 16:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%
16 43 vagyok,nem vagyunk törvényesen,és nem is leszünk nem a fehér ruha meg papír a fontos számunkra hanem a foagdalmunk,élletársi vagyonközösségben vagyunk,boldogok vagyunk.A a szeretteink számára pedig olyanok vagyunk,mint férj és feleség.A szeretet számít csak,és a fogadalom...
2010. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

17.06-nak


17.00 .vagyok

Idézem amit írtam.

" kértek időpontot az esküvőre.Majd azon a napon visszamentek" Ha nem értettél meg akkor újra leírom..Kértek egy időpontot és az időpont napján visszamentek...Így érthető???

2010. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Még valamit.Nem azt írtam hogy aznap hanem hogy AZON a napon...
2010. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt akartad kérdezni, hogyan lehet esküvő, lakodalom nélkül.

Esküvő: polgármesteri hivatal.

Lagzit nem szervezel, senkit sem hívsz meg a két tanun kívül.

Kész.

2010. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Valaki írta, hogy a tanúk magyar állampolgárok lehetnek csak. Ez nem így van, nekem nemrég volt az esküvőm és magyarul nem beszélő külföldi tanúm volt. Angolul tudott (nem az az anyanyelve), jött egy angolul szintén tudó magyar barátom tolmácsolni (nem kell hivatalos tolmácsnak lenni, bemondásra elhiszik, hogy tudja a nyelvet!). Annyiban volt más, hogy a tolmácsnak is alá kellett írnia a jegyzőkönyvet.

A külföldi tanúnak pedig az útlevelét elfogadták, még magyar lakcímet se kellett igazolnia.


De általánosságban az a szabály, hogy a kötelező 4 emberből (2 tanú és a pár) ha valamelyik külföldi és nem beszél magyarul, akkor kötelező a tolmács - de a fenti feltételekkel.

2010. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

tök'aranyos

felteszi a kérdést és azután meg is válaszolja:)

szegény...

2010. nov. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

*nem a fehér ruha meg papír a fontos számunkra hanem a foagdalmunk,élletársi vagyonközösségben vagyunk,boldogok vagyunk


Ez mind nagyon szép, legyetek is még sokáig, de ha netán vége lesz a boldogságnak, akkor eléggé ki leszel szolgáltatva anyagilag. A házasság véd, az élettársi kapcsolat nem. Örökölni meg nem fogsz.

2010. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok Kedves válaszolónak!


MA: 09:36!

Amiért sejtem,hogy hogy kell attól még nem vagyok biztos benne!

Példáúl,hogy tanuk kellenek....és milyen iratokra van szükség,mennyit kell várni...stb


De szerencsére vannak nálad kedvesebb emberek is akiknek köszönöm a sok hasznos tanácsot.

Neked meg ajánlom h alkalmazz egy kis önértékelést,nézz magadba,ne légy ilyen gúnyos és fennhéjázó valakivel akiről szinte semmit sem tudsz.

2010. nov. 30. 11:58
 19/24 anonim ***** válasza:
többet tudok rólad, mint gondolnán
2010. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem anyagilag nem lezsek kiszolgáltatva mert van annyi eszem hogy van félretett pénzem,és munkám is,én nem eltartatom magom ,mint a sok háztartásbeli... Nem a párom pénzét akarom,nem az öröksége érdekel...Aki meg ezér házasodik ,hogy örököljön,hát sok boldogságot nekik is...
2010. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!