Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2 tanús polgári esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 tanús polgári esküvőre muszáj kiöltözni? ( tanúk az ott dolgozók lennének)

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell esküvői ruha, de azért valamennyire legyetek elegánsak, szóval ne a farmer + kopott pulcsi összeállítást válasszátok.
2010. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszel fel, amit akarsz. Magad, a párod és az eseményt magát tisztelet meg azzal, ha nem valami hétköznapit veszel fel, hanem valami elegánsabbat.
2010. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez a dilemmám :-) Dec. 27-én házasodunk és csak mi leszünk + két tanú. Senki nem is tud róla (a család sem), csak utólag mondjuk majd el. Nem tudom eldönteni milyen ruhában illene menni. Feltétlenül világos ruha illik, vagy lehet másmilyen? Hosszú, elegáns ruha kell, vagy megteszi egy kiskosztüm is? Én valami egyszerűre gondolok (mondjuk egy bézs színű ruha, amit utána is tudnék használni).
2010. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen tőletek függ. Én kicsit csinosabban öltöztem fel, mint szoktam, bár az sem igazán zavart volna, ha farmerben és pólóban megyek.
2010. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
de izgi:-))én azért is farmarba mennék,legyen mit mesélni az unokáknak.sok boldogságot.azért a szülők arcát megnézném:-)
2010. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm szintén csak így, két tanú előtt házasodott. Ők tiszta feketébe öltöztek.. nem is volt morbid.. :)) Szerintem egy elegáns világosabb ruha vagy kosztüm azért elfér, a vőlegénynek pedig legalább egy szövetnadrág és zakó valami szép inggel, nyakkendővel. Szóval azért elegánsan... ennyit csak megér a "nagy nap", nem igaz? :) De ez teljesen rajtatok áll, lehet hogy én vagyok túl konzervatív. A fehér habos-babos ruháért már én sem lennék odáig, sőt én sem venném fel, ha házasodnék... (azt hiszem egy közel két éves ikerpár, és 4 év együttélés után ha házasodnánk, nem kellene akkora felhajtás ruha ügyben.:) )

Bármit vesztek is fel, sok boldogságot kívánok!

Nem a ruhán múlik a kapcsolat, a házasság további sorsa! :)

2010. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell elrohanni ruhát venni. Gondolom van a szekrényedben egy csinosabb szövetnadrág, meg egy szép blúz. A párodnak is csak akad a szekrényében egy jobb ing és egy elegáns nadrág.

Jó nektek, hogy így csinálhatjátok. Én ezért nem házasodok. Nálunk tuti, hogy vérig sértődne a családban mindenki és egy éven keresztül könyöröghetnék a bocsánatukért.

2010. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy szép fehér felsőben és fekete nadrágban voltam, 2 tanú és a párom szülei meg tesóim voltak ott. Ja és az 1 éves lányom :) A férjem azért öltönyben volt meg a tanúja is. Az én tanúm, a nagyobbik húgom divatos nadrágkosztümben. Kellemes élmény volt, egyáltalán nem hiányzott a felhajtás és a habos-babos ruha.
2010. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Unokatesómék is ilyen esküvőt tartottak. A menyasszony ruhában volt, a vőlegény ingben meg szövetnadrágban.

A barátnőmék is ilyen esküvőt tartanak majd, ő fehét alkalmi ruhában lesz, amin apró virágok vannak.

Szerintem egyébként mindegy, mit vesz fel az ember. De én az esküvői fotómon legalább elegánsan szeretnék kinézni, nem úgy, mint a hétköznapokon...

2011. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!