Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen indok "elfogadható",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indok "elfogadható", hogy szülőket nem hívnak esküvőre?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha soha vagy jelentős ideje nem is találkoztál velük, nem érdeklődtök egymás iránt.
2010. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Ha csak a tanuk vannak jelen,akkor elfogadható.Egyébként nem. Még akkor sem,ha különben nem vagytok nagyon jóba.
2010. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem beszéltek egymással, össze vagytok veszve.
2010. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

ha a szülő nem viselkedett szülőként az elmúlt huszonpár évben.

ha nekem véletlenül lenne esküvőm, apám biztos nem kapna meghívót, mert azon kívül, h megcsinált, nem sok mást tett hozzá az életemhez.


vagy ha mondjuk alkesz a szülő, és tudják róla, hogy piát látván nem bír magával.


minden más esetben bunkóságnak tartom (pl valami hüleség miatti összeveszés okán)

2010. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Drága anyósom meg akarta akadályozni, hogy összekerüljünk. Mi meg a párommal két tanúval összeházasodtunk. Semmit nem veszítettünk, azelőtt sem törődött velünk csak szapúlt, azóta is teljes csönd onnan. Na mi sem keressük.
2010. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
az én szüleim azt mondták nem jönnek az esküvőnkre, mert nem magyar fiúhoz mentem férjhez+gyereket vártam. mindennek lehordtak, őt is, azt mondták kitagadnak, ne számitsak rájuk, nagyon szégyeltem a férjem családja előtt. meghivtuk őket, eljöttek. azóta minden ok.
2010. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
szóval azt akarom mondani h nincs olyan ok.
2010. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%
Semmilyen indok sem elfogadható
2010. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Az első esküvőmön szép kis ordibálást rendezett a vőlegényemmel az anyukám.

A másodikra nem hívtam meg.

2010. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nemsokára férjhez megyek, de az apámat és családját természetesen nem hívom meg, hiszen nem segítettek soha semmiben és anyunak is tönkre tették az életét.
2010. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!