Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire elfogadhato a szulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadhato a szulok viselkedese, megbocsajthato nekik?

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz az eskuvonk a jegyessemmel es a szulok kijelentettek h ok nem jonnek el az eskuvore se a templomi se a neptanacshoz sem az esti "bulira". Nem tudjuk a baratnommel h most mi van veluk h igy felre alltak tolunk h nem jonnek el pedig mas mindenki nagy szeretettel jon el. Ok kisegitenek amiben csak kell de nem jonnek el. Most mit csinaljuk halaszuk el vagy beszeljuk rea megis a sajat gyerekukrol van szo.


koszonom a valaszokat


2009. máj. 31. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De mi az indokuk?
2009. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyik csalad sem akarja elfogadni a kivalasztotakat es a kapcsolatunkat az elejetol fogva nem fogadtak el es mar eltelt 5 ev amiota osszejottunk
2009. máj. 31. 21:01
 3/7 anonim válasza:
100%
Én biztos nem könyörögnék senkinek. Ha valaki(k) annyira önző(ek), hogy azt hiszik, hogy az én nagy napom is róluk szól, és nekik kell könyörögni, akkor tévednek. Utólag egyébként szégyellni fogják magukat. Ebben biztos vagyok. Ti csak egymásra figyeljetek, örüljetek. :) Szerintem...
2009. jún. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Én, ha komolyabbra fordul egy lánnyal, hamar közlöm vele, hogy nagy esküvőre ne számítson, mert a családom két felét nem lehet leültetni egy asztalhoz.
2009. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hülye szülők. Egy szülőnek nem az számít, hogy a gyermeke a kiválasztottjával boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban él? 5 év hosszú idő, ha ezalatt ti jól megvoltatok, ezután is meglesztek. Ne törjétek magatokat miattuk, élvezzétek a nagy napot olyanokkal, akik szeretnek benneteket és szívesen ünnepelnek veletek. Jobb lenne, ha el is mennének és végig savanyú pofával ülnének ott?! Úgyis ők fogják megbánni, főleg, ha már lesz unoka, akkor persze meg majd mennének hozzátok....
2009. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csinálnék nagy ügyet belőle,fapofával átadnám a meghívót(mindenki a saját szüleinek),aztán majd eldöntik Ők,hogy mi lesz.Te/ti megtetted/tétek ,ami tőletek telik.Ennyi.

Nehogy már miattuk áttegyétek a saját esküvőtöket,ez a ti napotok!Sok boldogaságot!

2009. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon rossz érzés lehet, hogy ennyire kicsinyesen viselkednek, de ez ellen nem tudsz mit tenni!! ha ott vannak és húzzák a szájuk még rosszabb lenne talán!! mindenesetre a gyerekeknél majd vigyázz, mert ez alapján akár az is lehet, hogy majd az apa ellen próbálják hangolni meg ilyenek.. a szülőknek néha nagyon furcsa preferenciarendszerük van. magára kérdésre válaszolva: nem egyáltalán nem elfogadható, jogos ha haragszol és az is ha érezteted velük. De pl ha megmondod, hogy jobb is ha ilyen hozzáállással nem rontják a levegőt, és hogy nem érted, hogy ebben az esküvőben miért nem az a fontos, hogy nektek jó, az elég elgondolkoztató;)
2009. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!