Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen indok "elfogadható",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indok "elfogadható", hogy szülőket nem hívnak esküvőre?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 20:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Max az lehet az ok, ha az egyik szülő még gyerekkorodban lelépett és feléd se néz azóta, de egyéb esetekben egy ilyen eseményre mindenképp illik meghívni a szülőket akkor is, ha nem vagytok túl jóban. Bár a mai világban az esküvőnek sincs már akkora varázsa, mint régen, hiszen az emberek nem veszik már komolyan az "örök hűség" kifejezést, annyiszor válnak el és házasodnak újra, ahányszor nem szégyellik.
2010. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%
Ha botrányt csinálnának az esküvőn.
2010. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%
ha anyád tul akar öltözni
2010. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
alkohol és veszekedés veszély
2010. dec. 2. 23:01
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az elég indok, hogy nem akarod, hogy ott legyenek. A többit egyszerűen le kell szarni, az ilyen formaságokat. Az esküvő a tiétek.
2010. dec. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Jé, én vagyok itt a legliberálisabb ezen a téren haha :D fenntartom a véleményem. Az esküvő két emberre tartozik, hogy ők kit engednek közös életük egyik legfontosabb eseményének közelébe, az kizárólag az ő döntésük.
2010. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen elfogadható az indokod.nálunk is ez van.plusz ha mi nem megyünk párom apjához,akkor elvagyunk felejtve.ilyen embert minek elhívni?nem érdemli meg!
2010. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mert tényleg csak két tanút akartunk és senki mást.

Mert ha Ő jön, akkor Neki is ott kell lenni... a végén már 100an lettünk volna, azt meg nem akartunk.

Senki sem sértődik, ha senki sem jöhet.

2010. dec. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Anyám alkoholista, apám a saját világában él, vele több mint 10 éve nem beszéltem, egyszerűen képtelen a kommunikációra. Mindketten a munkájuknak élnek, 12 éves koromig foglalkoztak velem, aztán semmi. Idő közben anyám szült még három gyereket, én neveltem fel őket.

Gazdagok vagyunk, ők küldik a pénzt, én nevelem a gyerekeket.


Hogy az alkoholista anyám ott lesz-e az esküvőmön? Nem. Főként maga miatt, a szomszédok pletykásak.

Az apám meg, nem hiszem, hogy tudomást vesz arról, hogy egyáltalán férjhez készülök menni.

2010. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Max az lehet az ok, ha az egyik szülő még gyerekkorodban lelépett és feléd se néz azóta, de egyéb esetekben egy ilyen eseményre mindenképp illik meghívni a szülőket akkor is, ha nem vagytok túl jóban. Bár a mai világban az esküvőnek sincs már akkora varázsa, mint régen, hiszen az emberek nem veszik már komolyan az "örök hűség" kifejezést, annyiszor válnak el és házasodnak újra, ahányszor nem szégyellik.

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 12-02 21:05"


Totálisan egyetértek, főleg az utolsó mondattal.

2010. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!