Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak a baba miatt érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a baba miatt érdemes házasodni? Természetesen a baba apukájával!

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 14:20
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha egyébként is terveztétek, hogy összeházasodtok.
2010. dec. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Nem terveztük a házasságot.
2010. dec. 26. 19:05
 23/37 anonim ***** válasza:
40%

*A papírok csak az adóhatóságot érdeklik.


Nem. A papírok csak azt érdeklik, akinek SZÁMÍT a papír. Akinek nem számít, az aláírja.


Tévedés ne essék, a kapcsolatot nem a papír tartja össze, de nem is a gyerek. Ebben igazatok van.


A személyes véleményem az, hogy ha már a pasi "megcsinálta" a gyereket, akkor vállalja is a felelősséget. Ha nem akart gyereket, húzott volna gumit, ilyen fontos dolgot, mint a védekezés, soha nem szabad kiengedni a kezünkből, akár férfiak, akár nők vagyunk, ha nem akarunk gyereket.

Ha el akar venni, és szereted őt, mondj igent. Kényszeríteni, hogy vegyen el, szerintem nem célravezető, ennek belőle kellene jönnie.


Öröklési szempontból mindenképpen előnyösebb, ha házasok vagytok (mintha csak simán együtt éltek). Ez nemcsak a nőre, hanem mindkét félre vonatkozóan előnyösebb. Szerintem. Ha valaki nem akarja, hogy az, akivel él, örököljön utána (bármennyi az annyi, sok vagy kevés...), az elgondolkodtató.

2012. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 norberto carreras válasza:
51%

Sokan mondják, hogy az a papír nem tart össze. Szerintem nem a papír kell össze tartson valakit, hanem a hűség és a másik iránti ragaszkodás. A gyerek az hab a tortán és szerintem úgy a szép, ha majd azt mondja az ovódában a társainak, hogy "anyukám az apukám felesége" :):):)

Sok boldogságot:)

2012. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Csak a baba miatt nem. Főleg ha a család/barátok erőszakolják ki :-(

Nekünk 4 hónapos a lányunk, jövő nyárra tervezzük az esküvőt. A baba nélkül már korábban (tavaly nyáron) megtettük volna :-) De mikor kiderült, hogy terhes vagyok, úgy döntöttünk inkább várunk. Terveztük a babát, csak azt hittük, kicsit később jön össze :-)

2012. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Akkor ha egyébként is boldog párkapcsolatban éltek, és szeretitek egymást, és biztosak vagytok egymásban.

Tudok jó és rossz példát is.

Jó: A szüleim, miattam házasodtak össze, már 28 éve boldog házasok, viszont tudták, hogy mit akarnak a másiktól, és nem elkapkodott dolog volt.

Rossz: Egy barátoméknál 1 év kapcsolat után becsúszott a baba, össze házasodtak, a baba fél éves korára el is váltak. Ott a feleség rájött, nem szereti a másikat, de apának nagyon jó.

Ma már nagyon sokan esküdnek pocakosan, nincs már akkora ellenérzés emiatt szerintem a társadalomban.

Olyan ismerős pár is van, akik nem esküdtek meg, már 13 éves a lányuk, és boldogan élnek 3-an!

2012. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Én két házaspárt ismerek akik a baba miatt házasodtak. Egyik házasság se sikerült, az egyik pár 9 évig kínlódott a babára hivatkozva mire elváltak, a másikak együtt vannak, de boldogtalanok, de közben az évek alatt lett közös lakás, kocsi,hitel, stb, most meg kínlódnak hogy hogyan kéne jól csinálni a szátválást, de nem megy.

Egyik se érte meg sztem.

2012. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
vágom ám :P
2012. márc. 12. 12:02
 29/37 anonim ***** válasza:
77%

Csak ezért nem!


Élettársakként neveljük Párommal a közös Kisfiúnkat. Már 2 éves. Decemberben kérte meg a kezemet a párom de még addig se jutottunk el hogy az évfordulónk napját lefoglaljuk... Szerintem ez idénre már el is marad... Augusztus lenne, de majd akkor jövőre..

2012. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak a baba miatt semmiképpen nem. Ha amúgy is akartatok akkor igen. De a gyerek miatt hazugság az egész.
2012. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!