Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Izzadós, izgulós, aggódós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izzadós, izgulós, aggódós menyasszonyok! Nem volt probléma?

Figyelt kérdés

Mindig azon agyalok hogy mi lesz velem a lakodalmunkon!Nem bírom egyáltalán a meleget,ha már egy kicsivel melegebb van az általam elképzelttől,akkor az arcom azonnal kipirosodik mint a paprika!Ez van akkor is ha alkoholt iszom,akár elég 1cent alkohol is,már tiszta piros vagyok!Ezen kívül ha mozgok,ami ugye aktuális lagzi esetén-tánc-akkor is egyből piros lesz az arcom és izzadok!Pedig nem vagyok kövér,mindig ilyen voltam.Már előre rettegek az esküvői képektől is,ahol a piros,izzadt arcom fog visszaköszönni! :(

Volt valaki így?Esetleg valaki ilyen?Mit csinált?Van egy olyan érzésem hogy nem lehet semmit csinálni vele,csak túllépni rajta :)


2010. dec. 16. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj a fotósnak, hogy ilyen problémád van. Mai technikával meg lehet oldani, hogy ne látszódjon. Alkohol esetén a polgárin kérhetsz gyerekpezsgőt stb.
2010. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy profi smink, amit többször felfrissítetek, majd megoldja. Ezért fizetsz a kozmetikusodnak annyit az esküvői sminkért, vagy hívd meg a lagziba, hogy kéznél legyen!

Én amúgy nem vagyok izzadós, inkább fázós, de pl. a mi napunkon 22 fok volt, de még így is majd megdöglöttem a ruhámban, ami valószínűeg az izgalomnak is köszönhető volt. Tehát ha valami könnyebb ruhát, nyitottabb cipőt választasz, az is megoldás. Én egy idő után már a harisnyámat is eltüntettem.:)) Estére meg már úgyis jobb a klíma. Szerintem ne aggódj!

2010. dec. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos... nekem májusban volt az esküvőm, az első (és májusban egyetlen) meleg napsütéses napon. A várban voltunk fényképezkedni 11 és 1 óra között. A bőröm pedig elég fehér, 20 perc alatt képes vagyok pecsenyére égni. Mindenki azon aggódott, hogy megfázom a ruhában, fedetlen vállal, de az senkinek nem jutott eszébe, hogy nem ácsoroghatok a napon naptej nélkül ennyit. 3/4 1-kor jutott eszembe, hogy le fogok égni. Mire 4-kor esküvő volt, a vállam már kissé piros volt, mire a vacsora jött, már tűzvörös, és leégés elleni krémmel kellett kenegetni, mert persze fájt is. (Utána szépen le is hámlott, 18 éve nem égtem le ennyire strandon sem!)

A profi képeken nem látszik semmi. A családi felvételeken igen.


A lagziról: a menyasszonyi ruha borzalmasan meleg, mivel általában több rétegben 100% műanyag. Ha nem veszel harisnyát, folyik a combodon a víz, ha veszel, akkor még jobban folyik, de legalább nem érzed.

A hajadat érdemes kontyba tetetni, ha nem rövid, mert rá fog tapadni a fejedre meg a nyakadat is melegíti ugrálás közben. Sajnos ez a rész már nem a szépségről szól. :)

Mindemellett a ruha sem egy leányálom, bármilyen álomszép, viselni rémálom. :) Az enyém fűzős volt, rettentő kényelmetlen. Alul abroncsos, a pisilést inkább nem is részletezem, én óránként szeretek pisilni, mert rengeteget iszom, de aznap csak 3-szor voltam: öltözés előtt, a szertartás előtt (10 percet ültem a wc-n és gondolkoztam, hogy álljak fel, a párom öltöztetett, bugyi, harisnya stb.) és átöltözéskor, éjfél után. Bele se merek gondolni, mi van, ha nagydolog van ilyenkor...

A lábujjaim pedig még 4 nap múlva is zsibbadtak, a magassarkú miatt (pedig amúgy kényelmes volt, csak nem szoktam hozzá a magassarkúhoz).


Ez a zord valóság, de az a nap olyan gyorsan elmúlik, hogy nem érsz rá ilyenekkel foglalkozni meg aggódni. És ha megkérdezik, milyen volt az esküvő, nem ezek a dolgok ugranak be először, hanem az, hogy gyönyörű voltam és boldog, a fényképeken meg mintha nem is én lennék, olyan szépek (nekem meg nagyon rossz fényképarcom van).


(Légkondiban ne nagyon reménykedj... ahova sok ember bemegy, ott mindig meleg van..., de nem lesz időd ilyenekkel foglalkozni.)

2010. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

7hós terhes voltam. Dezodor a lábakon ,dekortázson, arcon.

A fotók legalább szépek lettek. Izzadtunk mint egy ló az esküvőn. (Falu. Légkondi? Mi az.) A templomi nem volt gázos, utánna lehúzódtam a pincébe lehűlni.

Próbáld meg magad jégtasakkal hűteni. Vannak ilyen zselés tasakok.

Ha semmi nem jön össze, marad a retusálás!

2010. dec. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!