Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most miért hazudott nekem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért hazudott nekem? Megakar csalni?

Figyelt kérdés

Új munkahelye lett páromnak, azt mondta még nem talált barátokat. Már óra múlva lessz egy mnkahelyi buli, eddig azt mondta megy meg nem is, hogy még nem döntött. Ma reggel azt, hogy nem mert hideg van s velünk van inkább.

Egy órája telefonált neki egy nő s én vettem fel mert ő aludt. A csaj kérdezte, hogy akkor jön-e s hol találkozzanak, mertegyüt mennének mert csaj nem tudja hol van a hely. (aki nem helyi az is könnyen kiszúrja)

Párom mondta neki, hogy akkor persze megy stb.

Miért mondta, hogy nincsenek barátai?

Miért hazudta, hogy nem tudja megy-e amikor már teljesen levolt vajazva?


2010. dec. 17. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:

nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, ez lehet simán egy kolléga is. nekem is volt hasonló, és nem csaltam meg ma páromat.

egyedül ha az ember új, nehezen veszi rá magát egy céges bulira. lehet, hogy a csaj is új, ő is furán érzi magát még az új közegben... és simán csak összetartanak emiatt.

2010. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

*ma páromat


helyett: a páromat

2010. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell rögtön rosszra gondolni, de azért tartsd nyitva a szemed.
2010. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Amit mondott, az nem feltétlenül hazugság.

Ugye ha egy új kolléganő segítséget kér, az még nem azt jelenti, hogy már kefélnek. Nem volt lezsírozva 100%-ra sem a dolog, mert "hogy akkor jön-e", tehát nem volt biztos, így ez is stimmel a párod sztorijában.

Azért nem árt figyelni.

2010. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem akar megcsalni! Szimpla munkatárs:)! Ne aggódj...segítőkész és jószívű, hogy elkiséri a munkatársát.
2010. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Áh, már paranoid vagyok....kell nekem folyton Született feleségeket nézni...:)
2010. dec. 17. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hát bezony o.O
2010. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha meg akarna csalni, akkor nem előtted beszélné meg a csajjal. :)

Nem valami családbarát munkahely. Az én párom munkahelyén, ha buli van, lehet vinni feleséget, barátnőt, stb. Nem is szoktunk külön járni bulizni sehova.

2010. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, a megcsalás nem így néz ki :)

Én is született feleségek rajongó vagyok :):)

2010. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
áh, elegem van a sorozatból, csak agyalok s sok marhánm, hogy ilyen hülyeségekre ki képes, meg hogy gondolhatnak ilyenekre. Erre tessék, nézem pár évig s én is ide jutottam. szánalom :(((
2010. dec. 17. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!