Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Kibékültem a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kibékültem a volt párommal, de rájöttem hazudott nekem!

Figyelt kérdés
Most én voltam részben a hibás,de ő előtte nagyon sokat hazudott nekem(megcsalt stb).Én komolyan gondoltam most az újból kezdést(vannak közös gyerekeink is),de ő hazudott nekem!Sajnos az édesanya és testvére folyton biztassa ellenem.A fizetését az anyukájának adja nekem csak egy kis részét adja!Ez tuti így van tudom hallottam,rádásul láttam is!Ő letagadja az egészet!Azt mondja nem igaz!Az édesanya annyira felbizttata ellenem ,hogy nekem csak a fizetése kell azért vagyok vele!Nem tudom mit csináljak szinte nincs mit enni adni a gyerekeimnek,számlákkal elvagyok maradval..Ti mit tennétek?(kicsik még a gyerekeim)
2011. aug. 15. 06:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az lemaradt van egy lakáshitelem is.Svájci frank.Így nagyon szükségem lenne minden fillére.Rádásul kezdődik az iskola.Léci segítsetek ,ti mit tennétek?SAjnos nincs aki segítsen és kicsik a gyerekek,hogy elmenjek dolgozni..Főállású anyaságin vagyok.Már arra is gonsdoltam beköltözök anyukámhoz,de akkor elviszi a végrehajtó a házamat ahol lakok a gyerekeimmel,és tuti áron alul vinné el.A maradékot életem végéig fizethetném.Vagy ezt tegyen inkább?
2011. aug. 15. 06:49
 2/13 anonim ***** válasza:

A gyerekekről köteles gondoskodni.Ha másképp nem megy, akkor bíróságon kérjed a gyerektartást.

De ez a férfi neked nem párod! A ház, a gyerekek gondja csak a tied, akkor ő mivel törődik? Miért van rá szükséged, ha egyedül kell megoldanod minden problémát?

2011. aug. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudod az fáj a legjobban hazudott nekem!Pedig én szeretem.Mindig is az édesanya(testvére miatt,akinek so sincsen pénze) miatt veszekedtünk sokat!Sajnos a svájcí frankos lakás hitel miatt ,minden fillére szükség lenne.De megpróbáltuk ujjból!Én mondtam neki maradjon itthon a gyerekekkel,elmegyek én dolgozni,de nem akarja!Nem tudom mit tegyek...
2011. aug. 15. 07:04
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen ember nem kellene..A családja helyett gyerekek feleség az anyjának adja a pénzét meg a testvérének???

Na ne haragudj.....

Adjon az anyjának ha szügsége va rá,de ne a javát....

A másik 2.kibékülésre is fontosabb az anyja..Hát menjen oda!!!!

Hazudik,stb...Tölem a férjem mehetne ha ilyen lenne.....

2011. aug. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

gyerekeket nem lehetne esetleg bölcsibe járatni, vagy nagymamához, amíg te mégis dolgozol?

a pasit pedig dobd ki, ha neki az anyja jóléte fontosabb minta saját gyerekeié, akkor költözzön oda..

tudom, hogy szara helyzet az ingatlan piacon, de lehet, hogy el kellene adnod a házat, mielött elárverezi a bank..

a férjeddel felesleges tovább vitázni a családjáról, szemmel láthatóan ök az elsök, és ez már nem fog változni..

mentsd a helyzetet, amíg lehet.. próbálj meg saját lábra állni, saját anyagi hátteret kialakítani..

semmi esetre se engedd meg neki, hogy otthon maradjon a gyerekekkel, amíg te dolgozol, mert hidd el, aztán a te fizudat is az anyjának fogja hordani, hiszen szerinte meg a mama szerint az a mamának jár..


ha jól értem, akkor van hova menned a gyerekekkel (anyukádhoz)..

2011. aug. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hirdetem a házat már lassan két éve.Több helyen is bevan adval.Voltak nézelődök de ennyi!
2011. aug. 15. 07:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy döntesz, hogy otthagyod a férfit, akkor előtte érdemes lenne még arra is gondolni, hogy ha a házban a bebútorozást esetleg külön zsebből intéztétek, akkor ha elkezdődik a válóper vagy az elköltözés, nehogy arra menj haza hogy a házad teljesen üres. Gondold át, én már hallottam ilyen esetről, mert megteheti. Ha elvitte többé nem látod.
2011. aug. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én elváltam tőle.Gyerektartást vonják tőle,ami nem sok.A ház az én nevemre került.Már volt ,hogy mondtam neki költözzön el(akkor egy fillért sem adott)!Rádásul nőhöz járt.Elis költözött,most ujjból kezdtük...Azt hittem más lesz minden..Most itthon van nem lenne gond ha az édesanya nem szedné el a maradék pénzét!Rádásul az anyanák van élettársa!NEM lenne rá szüksége!Azért csinálja ,hogy a lányánk adja akinek nincs pénze,mert nem dolgozik!
2011. aug. 15. 07:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Most már kezdem jobban érteni. Hát ha úgy van otthon, hogy nem fizeti a gyerektartást, nem ad eleget a háztartásba. Miért csinálhatja ezt? Csak nem azt gondolta, hogy ha újra együtt lesztek, akkor már nem kell fizetnie?
2011. aug. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De nem is számít, hogy miért csinálja. Az a lényeg, hogy függetlenedj tőle. Tudom milyen rossz, az én szüleim is elváltak. Kicsi voltam, eleinte jött látogatni, fizette a gyt-t is aztán évek múltán sem jelentkezett. Nem az a kevéske gyt. hiányzott, hanem az, hogy törődjön velem. Ne félj változtatni ha rossz, ha reménykedsz benne hogy jobb lesz nem fog SEMMI változni. Informálódj. :)
2011. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!