Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudom, hogy nem kellene adnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem kellene adnom a véleményükre, de nekem mégis rosszul esik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még egy jó ideig nem akarok férjhez menni, nekem jó ez az élettársi kapcsolat. De ha minden jól megy jövőre megszületik a gyermekünk, és a drága rokonaim ezt majd minden alkalommal az orrom alá fogják dörrgölni. Pedig mindnek lenne mit takarítania a portáján. Egyikük csak érdekből házasodott, a férj még mindig a volt kedvesébe szerelmes és ezt mindenki tudja, de persze ezt soha senki nem teszi szóvá. A kérdés tűrjek csenden a jó kapcsolat érdekében, vagy védjem magam aminek tudom harag lesz a vége?!
2010. dec. 26. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szólj be nekik,de csak egyszer,és azt tedd keményen.Természetesen utána több ellenséged lesz,mint támogatód,de tudod:az igazság fáj,ám szabaddá tesz!
2010. dec. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Harag lesz a vége, ha meg merem magam védeni ugyanis ez egy ilyen család, nem tudják elfogadni más véleményét.
2010. dec. 26. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Hadd duzzogjanak. Mit veszítesz, ha egy ilyen rokonság nem beszél veled?
2010. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Na és ha harag lesz a vége?Én egyszer álltam a sarkamra,és nem bántam meg.Természetesen az én jussom is keserű kenyér volt egy darabig.Aztán elfelejtődött,és minden ment tovább.
2010. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Én a családom 80%-át építettem le hasonló kekeckedések miatt. A maradék 20-szal viszont tök jól megvagyok, nyugalom és béke van.
2010. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

en oldog kapcsolatban elek mar 14 eve. nem ertem ezt az eskuvoi baromkodast.


Egyaltalan tudjatok, hogy miota van ez az eskuvoi kotelezo erzes a foldon? baromsag.


Ha felsz h atkr a parod egyszer ezert kell a papir, akkor meg minek vagy vele.


Ha leszamitjuk a befizetett illeteket, ha van egyhazi eskuvo akkor az ottani kotelezettsegeket, es a vegen a lagzi es egyeb szamlakat, akkor senk nem jar vele jol. Ha nem szamitjuk le ezeket, akkor a fenti intezmenyek jarnak vele csak jol

2011. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!