Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lesz valakinek idén az esküvőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valakinek idén az esküvője/lagzija? Milyen érzésekkel várjátok? Hogy álltok a szervezéssel?

Figyelt kérdés
Én sokszor úgy érzem, hogy elegem van már most.Júniusban lesz egyébként. Mi lesz még a hajrában? Meg hát az anyagiakról ne is beszéljünk. Sokszor az az érzésem, hogy a francnak kellett ez az egész, eddig is olyan jól megvoltunk, nem a papír teszi boldogabbá a kapcsolatot. De közben meg vágyom is a fehér ruhás esküvőre. Másnak is vannak néha ilyen kétes érzései? Vagy mindenkinek egy álom már maga a szervezés is? :-)
2009. jan. 28. 11:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Most szeptemberben volt az esküvőm, a lehető legminimalistábbra terveztük (értve ezalatt,hogy összesen harmincan voltunk, csak polgári szertartás, utána vacsora, este kilenckor pedig mindenki ment haza). Eleinte a rokonok megütköztek ezen, de később megsúgták: életükben jobb esküvőn nem voltak még, és pont azért volt jó, mert kicsi volt és családias jellegű, semmi flanc.

Ahogy fenn már megmondták: nem a nagy esküvőn múlik a boldogság. Ismerek olyanokat, akik hatalmas, világraszóló lagzit tartottak, és fél (!) év múlva beadták a válókeresetet. A vőlegény, aki az ismerősöm, kijelentette, hogy egyetlen nő sem ér annyit, hogy az összespórolt hárommillió forintját ráköltse az esküvőre (felesége megcsalta, lelépett egy másik pasival, így én meg tudom érteni), ezért ha lesz is még egyszer esküvője, csak két tanús "beszaladós" lesz.

Én pedig a magam részéről a rokonokat nagyon egyszerűen leráztam: ők is nagy lagzit akartak, akár erejükön felül is (mert azért anyagilag nem állunk valami fényesen), de én megmondtam, hogy az én esküvőm olyan lesz, amilyennek én szeretném.

2009. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

szia,

nekem májusban lesz és nem lesz túl nagy 40-50-en leszünk de már szeretnék tóúl lenni a készülődésen.

A bulit várom de félek hogy valami nem lesz meg vagy nem olyan lesz amilyet elképzeltem.

De azért nagyon várom már mégis csak egyszer van ilyen.....

2009. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is idén lesz. Minden csoda három napig tart, eltelik ez is. Ne idegeskedj, minden rendben lesz, ha meg nem hát akkor... az úgy van megírva. Nagy baj nem történhet. Én nem folyok bele túlságosan a szervezésbe, se kedvem se időm nincsen rá, anyukám intézi, egyetlen kérésem volt, hogy ne legyen, se nagy, se giccses, se plázap.i.cs.á.s.
2009. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

nekem tegnap kérték meg a kezem, és még idén nyáron(!) szeretnénk megtartani, remélem sikerülni fog, már ma neki is láttam a szervezésnek, hát nem egy leányálom, de nem adom fel:) "kicsit" szeretnénk, kb 50en leszünk:)

sok boldogságot, és kitartást minden aratársamnak:D

2009. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!