Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy zajlik manapság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik manapság egy legénybúcsú?

Figyelt kérdés
Már csak a filmekből kiindulva elég durvák lehetnek, mindenféle nőcskék meg ilyesmik. Kérdeztem a párom he összeházasodnánk és lenne legénybúcsúja mit csinálnának. Azt mondta tartanának pinceszert egy eszem iszommal azt kész. Kérdezem még, hogy és lennének nőcskék is mi? Erre ő nem nem lennének. Kérdezem én, az ilyet mért mondaná el? Tudja mindenki, hogy tetszik a pasiknak ha egy félmeztelen nő riszál neki, nem? Nagyon félek tőle, hogy ha oda jutunk pont ezen a ki*aszott legénybúcsún fog megcsalni! De kell ez, ha netán nem lenne tartva akkor nem néznék őt hülyének miatta? Nem tudnék utána az oltár alőtt igent mondani neki! Ja, persze amit nem tudunk az nem fájhat! De ha ilyen alkalommal megy félre 1 pasi azt tuti eltitkolná szerintem.
2011. jan. 5. 11:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
Pont szórakozóhelyre nem mennék és nekik se ajánlanám! Azért, hogy ne csak 1 nővel hetyegjen hanem hattal?Pl egy diszkóban még nagyobb lenne a csábítás!Nekem ez nem hiányzik!
2011. jan. 5. 12:00
 12/66 anonim ***** válasza:
100%
11:54vagyok,döntsetek úgy ahogy nektek jó!Ne foglalkozz azokkal a véleményekkel,akiknek ELKÉPZELHETETLEN a buli k*vák nélkül!Mert ez a közös életetek kezdete,nem kéne már ezen balhézni az elején..Ha a párod is bennt van,miért ne mehetnétek eggyütt!vagy külön fiúk/lányok vacsi,(hogy kicsit tudjanak beszélgetni)aztán utána meg eggyütt buliztok tovább..nincs ebben semmi gáz..szerintem..
2011. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a discóba mindenképp eggyütt!Jobb félni,mint megijedni:)
2011. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
Persze, diszkóba semmiféleképp nem mennénk külön(remélem :) )
2011. jan. 5. 12:08
 15/66 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira nem bízol benne, akkor miért házasodnál vele össze? A házasság alatt is elcsábulhat, és a kezét se foghatod mindig, hogy hova, kivel megy. Attól, hogy nem lesz legénybúcsú, még lesz utána 1000 alkalom, ahol megcsalhat. Szóval vagy keress egy megbízható férfit, vagy hagyd a fenébe az egészet.
2011. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom,ne haragudj,de ha ennyire betegesen nem bízol a párodban,akkor minek mennél hozzá egyáltalán...A lehetőségek teljes hiánya nem jelenti,hogy nem fog megcsalni,ha akar így is megteszi,ha nem,akkor nem...

Én férjemnek is volt legénybúcsúja,én segítettem a haverjainak a feladatok kitalálásában,lány nemvolt(ha lett vna,azzal sem lett vna semmi bajom).Én tök örültem,hogy ennyire szeretik a barátai:)

(mindeközben én otthon ültem,várandósan ,mert az én barátnőim viszont "nem szerettek" ennyire,így kb este 11 körül az egész fiú társaság engem vígasztalt a telefonban, jobban viseltem volna,csak a hormonjaim egy kicsit kuszák voltak akkoriban:D)

SZóval,ha nem sértődsz meg és hallgatsz rám,akkor nem mész hozzá ehhez a férfihoz,vagy változtatsz a hozzáállásodon...

2011. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg beteg. Ha ennyire nem bízol benne, nem kéne hozzámenni. Meg fog csalni az első céges vacsin, vagy amikor a haverjaival elmegy valahova nélküled stb. Semmi értelme így hozzá menned.És szerintem nem kéne így reagálnod, mindenki normálisan leírta a véleményét, te meg egyből felkapod a vizet. Valószínű azért, mert tudod, hogy a többségnek igaza van....
2011. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim válasza:
100%
Még össze sem házasodtatok, de ez a bizalom...Sok sikert nektek, de ha így haladsz nem fogtok sokáig együtt lenni.
2011. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ti vagytok betegek( utolsó 2) Az ilyen véleményre k***ára nem vagyok kíváncsi, tartsátok meg magatoknak barmok! Az meg az én dolgom, hogy mennyire bízok benne!
2011. jan. 5. 12:26
 20/66 A kérdező kommentje:
bocs utolsó előtti 2 nektek szólt!
2011. jan. 5. 12:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!