Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudom mit csináljak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak! Esküvő és ballagás egy nap?

Figyelt kérdés

Párom 2 unokatestvérének is aznap lesz a ballagása amikor nekünk az esküvőnk. Nekünk csak az a nap jó a házasságkötésre, mert aznap lesz a 4. éves évfordulónk. Ne menjünk el a ballagásokra? Vagy mi legyen? Késő délutánra nem szivesen raknám át az esküvőt mert ballagás után nem akarom hogy lecsússzon egy két pohárkával és úgy jöjjön esküdni. Ti mit tennétek?

Ráadásul két tanus esküvő lesz, a család nem tudja hogy esküdünk.


2011. jan. 21. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor próbáld meg átrakatni a lehető legkorábbi időpontra.
2011. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pl. rakjuk át reggel 8-ra az esküvőt? Csak akkor nagyon korán kell majd kelni :( Egyébként 11-kor lenne.
2011. jan. 21. 10:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ismerős a helyzet:) csak nálunk úgy lesz h az öcsémnek lesz aznap délelőtt a ballagása délután meg a nővérem esküvője plussz lakodalma jó kis létszámmal.... én sem tudom mit fogunk csinálni
2011. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Egy esküvő időpontját át lehet tenni, egy ballagásét nem.

És hogy a család nem tud róla... kedves egészségetekre! A mi családunkban így ment tönkre a házasság. Ha a saját családodat ennyivel nem tiszteled, titeket sem fognak.

2011. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Lehet jó okuk van a titkolózásra,sok a gyakorin az olyan kérdés ahol a sírnak hogy a szülők azt hiszik ők esküdnek a pár meg azt se döntheti el,milyen ruhában legyenek...Nem beszólni kell egyből...
2011. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kioktatást kértem, hanem használható véleményeket! A többieknek köszönöm!
2011. jan. 21. 11:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz az élettől ennél nagyobb kioktatást is. Nem kellene rögtön a szívedre venni, tapasztalatot írtam a saját családunkból.
2011. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:)))
2011. jan. 21. 11:09
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérné korán kelni, ha titokban szeretnétek házasodni. Amúgyis izgatottak lesztek, szerintem már nagyonkorán ébren lesztek aznap:)
2011. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Akkor áttesszük 8-ra és csak picit fogunk késni a ballagásról!
2011. jan. 21. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!