Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok! Ti belemennétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti belemennétek az olyan házasságba, ahol a férfi házassági szerződést akar?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 19:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
50-50%...100%... Ez nem százalékokon múlik, hanem két emberen.
2011. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak így volt elképzelhető.

Mivel nekem már megvolt a saját házam,autóm,mielőtt a Vőlegényemmel össze költöztem,így nem láttunk jónak másképp.

Ez a ház dolog is bonyolult volt,mert mikor össze költöztünk még a nagyrészt hitelre vett házamban laktunk,aztán az el lett adva 2 hónap múlva(a felújítást is hitelből csináltam,de megérte) és megvettem a már hitelmentes házamat(persze,kisebb összegű,mint az előző volt,de tartozásmentes és nagyobb ház)

Mivel ez a ház az előzőből van,azért meg én dolgoztam meg,én építettem apukámmal nagy részét,jogosan mondom azt,hogy ami az enyém,az az enyém.

A bútoraim és minden berendezési tárgy is az enyém,ez is papíron van.

nem azért dolgoztam 13,5 éves korom óta,hogy egyszer kisemmizzenek.

Persze,amit már ebbe a házba veszünk közösen,az közös.

21/L és 23/F

2011. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
21L: neked senki nem mondta a házassági szerződés előtt, hogy ami a házasság előtt a tiéd volt, az a válás esetén is csak a tiéd marad és nem feleződik? Ezért kár volt a szerződés...
2011. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó: de mondták,csak mivel apukámnak is meg volt a háza,mielőtt elvette az első feleségét,aztán az első felesége szépen kitette a saját házából,úgy gondoltam,egy gyerek nem kell,hogy ok legyen arra,hogy a párom esetleg igényt tartson az én házasság előtti vagyonomra.

Aztán apukám épített egy másik házat 86'ban lett kész a szülei segítségével.Anyukámmal 89ben "jöttek össze".Én 90'-ben születtem.

De anyukám így is el tudta perelni apa házának a felét ügyvédek segítségével mondván,ennyi év után közös minden.Meg én is vagyok,nem megy az utcára ennyi idő után.

(A bibi csak az volt,hogy mikor ők váltak,én elköltöztem otthonról.14,5 évet voltak együtt)

Ettől független,jobb félni,mint megijedni,sajnos nem csak ez a két eset történt a családunkban,ahol bizonyíthatóan volt külön vagyon a házasság előtt,aztán érdekes a semmit se hozó fél legalább felét vitte...

21/L

2011. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
természetessen bele.Én vőlegényem is akar és nekem ezzel semmi bajom.Nem a pénzéért megyek hozzá és ha őt ez megnyugtatja nekem nem múlik ezen semmi sem.
2011. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!