Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ajándék? Melyik tűnik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ajándék? Melyik tűnik a legjobbnak?

Figyelt kérdés

Párom édesapjának és a feleségének lessz!Nem lessz nagy esküvő csak polgári és mi gyerekek,nem akarnak nagy felhajtást,azért gondoltam,hogy valami egyedi fényképes dolog aranyos lenne



[link]



[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jún. 15. 14:38
 1/7 A kérdező kommentje:
2011. jún. 15. 14:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első és az utolsó amit linkeltél az a legjobb.
2011. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a kötény, a bögre és az egéralátét tetszik. Ha csak egyet gondoltál, akkor a bögre, párban.
2011. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom.

A díszdoboz nekem azért nem annyira, mert ilyet én soha nem szoktam adni üresen, mert volt már olyan eset, hogy az volt az első, hogy belenéztek, mi van benne és hát... semmit. :D

A kötény jó, csak akkor szerintem mindkettőjük kapjon egyet.

A puzzle szerintem nagyon jó, de csak akkor, ha tényleg szeretik az ilyen játékokat, mert akkor nem csak aranyos, hanem egy szupi kis szórakozás is egyben.

Az egérpad, a bögre, a hűtőmágnes nekem még egyedire alakítva is kicsit általánosnak tűnnek egy esküvőre, de lehet, hogy csak én gondolom így.

A falidísz már inkább. Azt tetszik. Lehet beleíratni alkalomhoz illő szöveget is, úgyhogy ha az ilyesmi megfelel az ízlésüknek, akkor szerintem jó ajándék lehet.

2011. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a puzzle meg a bögre tetszik a legjobban, de a puzzleval vigyázni kell,nem mindenki szereti az ilyesmit (én mondjuk imádom).

A díszdoboz is jó.

2011. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Hűtőmágnes vagy díszdoboz...
2011. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A díszdoboz szerintem is gáz üresen, a bögre, egéralátét, hűtőmágnes bármennyire is egyedi, úgy gondolom, hogy nem állja meg a helyét esküvői ajándékként, ilyesmi jó egy szülinapra pl., de esküvőre még akkor sem, ha nem lesz nagy felhajtás.

A puzzle és a falidísz jó.

2011. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!