Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ciki egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki egyáltalán nem hagyományos esküvőt tartani?

Figyelt kérdés
párommal nem szeretjük a lakodalmas zenét. a mai slágerek mennének, amire lehet táncolni. Kate Perry, Lady Gaga, Madonna, Black eyed peas, stb. DJ lenne, nem zenekar. menyasszonytánc sem lenne, hanem betanulnánk a Thriller koreográfiáját Jackotól a koszorúslányokkal és párjaikkal. mi pedig valami vicces koreográfiát adnánk elő ketten a párommal. nem lenne vőfély sem, mert régimódinak tartjuk. szerintetek nem szólnak majd meg az emberek minket, akik a hagyományos lagzi hívei?
2011. febr. 12. 12:58
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
63%
Már a meghívó se szokványos legyen, a szertartás se a hagyományos giccs legyen, és akkor mindenkinek van ideje ráhangolódni. :)
2011. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez tök jó!!

És amúgy én meg is halnék, ha a saját lagzimon mulatós zenére kéne táncolnom, amit soha nem hallgatok, és amit utálok, pusztán csak azért, mert az a szokás.

Én is ilyen DJ-s, slágeres esküvőre gondoltam, csak én szeretem a régebbi zenéket is (szóval ilyen R-GO, Bikini, vagy külföldiek közül ABBA, Bay City Rollers, a Hair-ből néhány szám, szóval ilyesmik), amiket általában mindenki ismer. Ezekre lehet táncolni, amúgy is valami bulis hangulatot szeretnék. Meg különben is, echte városi lány vagyok, az ilyen mulatós lagziknak meg szerintem falusi jellegük van, ami tőlem teljesen távol áll.

2011. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
83%

Esetleg meg lehetne úgy oldani, hogy a DJ-vel megbeszélni, hogy mondjuk éjfélig (vagy ahogy gondoljátok) slágeresebb zenéket játszik, ami az idősebb korosztálynak is bejöhet, éjféltől pedig dizsi lenne, akkor az idősek akár mehetnek is haza, ha nem tetszik :D


És ezt a meghívóban is lehetne viccesen közölni, hogy mire készüljenek.

2011. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

a meghívók természetesen előrevetítik majd az esküvő stílusát.a szertartásról annyit, hogy nem lesz templomi, hanem csak polgári, kint egy kerthelyiségben. kerestem már néhány szép helyet, de még nem döntöttem. a bevonulózeném megvan, igaz, nagyon hagyományos, de sok emlék fűz hozzá. bevonulni is lehetne nagyon viccesen, de azért szeretném magam egy kicsit királynőnek érezni. ami szerintem érthető. szeretném, ha könnyes lenne. ez a dal pedig azt hiszem meghozná a kívánt eredményt:

1.44 nél jönnék én :)

http://www.youtube.com/watch?v=7tjX89RCfxE&feature=related

2011. febr. 12. 13:23
 15/43 A kérdező kommentje:

13.21-es:

erre már mi is gondoltunk, de a mulatóst még este 9ig sem bírnám ki, nemhogy éjfélig! :)

arra gondoltam, hogy lenne esetleg frank sinatra, barbra streisand, meg ilyenek. arra lehet táncolni, szépek, én is szeretem, nem idegesít.

2011. febr. 12. 13:27
 16/43 anonim ***** válasza:
53%
a 2. videó nagyon komoly,és milyen szép az a ruha...:D
2011. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
jaj, nekem is nagyon tetszik. és gyönyörű a pár. :)
2011. febr. 12. 13:31
 18/43 anonim ***** válasza:
63%

nemrég voltam nem hagyományos esküvőn, a vőlegény egy elég híres ska-együttesben zenél, ezért a bevonulás a nászinduló általuk remixelt verziójára volt. a lagzin végig ska és reggae ment, mindenkinek tetszett.

én is ilyen bulis esküvőt szeretnék majd, a hagyományos lagzik is jók, de a vonatozás csak egy bizonyos alkoholszint felett mókás!=D

2011. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
53%
Imádnék egy ilyen esküvőt:D
2011. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
0%
Meg milyen szép fiatal a pár :) Tényleg nagyon szép mindkét tagja, a menyasszony is és a vőlegény is :)
2011. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!