Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ciki egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki egyáltalán nem hagyományos esküvőt tartani?

Figyelt kérdés
párommal nem szeretjük a lakodalmas zenét. a mai slágerek mennének, amire lehet táncolni. Kate Perry, Lady Gaga, Madonna, Black eyed peas, stb. DJ lenne, nem zenekar. menyasszonytánc sem lenne, hanem betanulnánk a Thriller koreográfiáját Jackotól a koszorúslányokkal és párjaikkal. mi pedig valami vicces koreográfiát adnánk elő ketten a párommal. nem lenne vőfély sem, mert régimódinak tartjuk. szerintetek nem szólnak majd meg az emberek minket, akik a hagyományos lagzi hívei?
2011. febr. 12. 12:58
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
74%
Én csak azt mondom, nem kötelező hagyományos mulatós zenét játszani, vannak elegánsabb számok is. Ne haragudj, de azokról az előadókról, akiket írtál inkább egy diszkó jut eszembe, ahol sok fiatal szórakozik. Én nem azt mondtam, hogy ti punkok vagytok és fetrengeni fogtok a földön. Egyáltalán nem ezt gondoltam! Sőt azt is sajnálom, hogy hozzá szóltam a kérdésedhez! Hiba volt! Nem is tudom, miért teszel fel egy ilyen kérdést, ha csak azt várod, hogy mindenki helyeselje a döntésed, aki meg mást mer írni, az jól lepontozod.Te magad írtad, hogy tartasz attól, az idősebbek mit fognak szólni hozzá. Nos én már részese voltam egy olyan lakodalomnak, ahol az idősebbekre ( szülőkre, nagyszülőkre, rokonokra) egyáltalán nem gondoltak. Meg kell találni az arany középutat, csak akkor fogja magát mindenki jól ézerni.
2011. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
65%

Na, össze ne vesszetek már! :)

Lehet hogy egy önző dög vagyok, de én a saját esküvőmön nem foglalkoznék mások "boldogságával"! Rokonoknak, barátoknak mi a fontos? Hogy milyen zene van, vagy hogy az ifjú pár boldog-e? Azt akarják látni, hogy maradéktalanul elégedettek a saját esküvőjükkel, és úgy gondolnak vissza rá, hogy minden tökéletes volt, vagy csak maguknak megfelelő kaját és zenét akarnak, hogy jól szórakozzanak?

SZERINTEM legyetek önzőek! Ez pont az a nap, amikor annak kell lennetek.

:)

2011. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
63%

Most akkor én is belebeszélek! Teljesen kifordult gondolkozással bírnak egyesek, ami az esküvővel kapcsolatos. Hajam az égnek áll, mikor látom, hogy a "Ti esküvőtök, olyan legyen, amit ti akartok" Igazából, ezzel nincs is semmi baj, csak a mértékel, az arányokkal.

Azt az aprócska tényt felejtik el az ilyen kardoskodók, hogy az ifjú pár a vendéglátó! És mint ilyen, kutyakötelességük a meghívott vendégeknek a kedvében járni, megreszkírozom, még annak az árán is, hogy az ő ízlésük szerint választott dolgok cseppet háttérbe szorulnak. És igen, itt nagyrészt a zene az, ami sarkalatos pont.

"Azt akarják látni, hogy maradéktalanul elégedettek a saját esküvőjükkel, és úgy gondolnak vissza rá, hogy minden tökéletes volt..."

Hát kérdem én, hogy gondolhatja valaki, hogy tökéletesen sikerült az esküvője, ha a vendégeinek a fele únottan lődörög, vagy laposakat passogva könyököl az asztalnál?

És itt csak másodlagos a tény, hogy igaságtalannak érzem, ha a baráti kör előrébb van helyezve, mint a mondjuk a nagynéni és annak a családja. A vendéglátók minden vendégük ellátásáért felelősek, a legidősebbtől déditől kezdve a baráti körhöz tartozó huszonévesekig. És ez piszok nagy felelőség!!! Szerintem az a fontos, hogy a vendégek érezzék jól magukat.

Ha a vendégek mulatnak, akkor egy jóérzésű ifjú pár sem fog szomorkodni, de fordítva nem biztos, hogy így van.

Mindenki kapjon egy keveset!

2011. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
65%

17:29

Igazad van, amennyiben ezt be tudod vállalni. Én biztos nem egy bulit rendeznék, és nem vendéglátó lennék, legalábbis nem így gondolnék magamra. Eleve nem hívnék meg olyat, akiről tudom, hogy rossz szemmel nézne rám, amiért úgy érzem jól magam a saját esküvőmön, ahogy az van, mert valószínűleg az ilyen ember olyan távol áll tőlem, hogy semmi keresnivalója az esküvőmön.

De ez csak egy vélemény, olyan véleménye, aki nehezen érti meg miért kellene mást előtérbe helyezni a saját vágyai helyett, főleg egy ilyen napon.

2011. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat.

Azt csináltok amit akartok, de én biztosan nem érezném jól magam és nem jönne be az efféle lagzi.

Én egy nagy faluban élek (3400 lakos, tehát nagyközség és közel a nagyváros), itt nőttem fel, itt él az egész családom, néptáncolok, szeretem a hagyományokat, szokásokat, érdekel minden ami régi, én csak a hagyományos falusi lagziba tudom jól érezni magamat. Amúgy járok házibuliba, discoba (ne ilyen maunikasó szereplő féle emberek képzelj el, sok a fiatal, közel a megyeszékhely) de lagziba képtelen lennék ilyen zenére mulatni, a szüleim, nagyszüleim végképp nem, de a testvérem több mint valószínű odalenne az ilyenért, totális ellentétem.

2011. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
62%

17:29-el tökéletesen egyetértek.

Aki vendégeket hív az igenis foglalkozzon is a vendégek ízlésével, egy egy hülye szöveg "a ti napotok, csak az a lényeg h ti érezzétek jól magatokat", ha vasárnapi ebédre áthívsz rokonokat, akkor is kutya kötelességed foglalkozni vele, hogy jól érezzék magukat, és ha nem szeretik a csirkét, akkor nyilván nem csirkét fogsz főzni.

Az pedig valóban kissé nevetségesnek érzem, hogy a haverok (akik lehet, hogy 10-15 év múlva már sehol sem lesznek) előrébb vannak helyezve a rokonoknál. Én is voltam olyan lagzin, ahol a menyasszony megtiltotta, hogy bármi mulatós zene legyen, én mint vendég szerettem volna kérni egy csárdást, hogy végre a nagypapámmal is táncolhassak a sok slágerrádiós zene után, a zenekar közölte, h a menyasszony megtiltotta, az ifjú pár egész éjjel a haverokkal volt, a rokonság le volt tojva.

18:04 vagyok

2011. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Ja és húszon éves vagyok, nem az 50-60-as korosztályhoz tartozok.
2011. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
13:10-el is egyetértek.
2011. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
63%
Ezek a zenét discoba valók, nem lakodalomba, nem tetszene, nem érezném jól magam, ha csak a haverok érdekelnek és saját magatok, akkor rendezzetek a rokonoknak egy családi vacsit, és amikor annak vége (10-11 körül) bulizzatok valami kibérelt helyen a haverokkal, én 22 évesen nem örülnék, ha lakodalomban ilyen zenére kellene mulatnom, pedig járok discoba, de a kettő szerintem nem összekeverendő.
2011. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. nem csak disco zene lenne, írtam korábban, hogy lenne barbra streisand frank sinatra, berry white. ez kb 11ig, aztán jönne a mai zene. én meg úgy gondolom, hogy az is rossz, ha én ülök egész este unott pofával az asztalnál, meg a párom, mert az, hogy nem táncolunk és nem hallgatunk mulatóst az holt zicher. és akkor ott ülnék, egész este rosszul lennék, és nem csak én, anyukám és a barátaim is, és csak az öregek nyomulnának, én meg ezért fizetek másfél millát ki. sztem ez meg a másik véglet.
2011. febr. 13. 22:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!