Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol találok nagy méretű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok nagy méretű bordó-fehér menyasszonyi ruhát? ,

Figyelt kérdés
Legalább egy 50méretű menyasszonyi ruhát keresek májusra de az én méretembe nagyon nehéz találni ilyet.Legjobban a bordó-fehér megoldás érdekelne de már egy sima bordóval is kiegyeznék.Lehetőleg fűzős abroncsos ruha az álmom de lehet,hogy csak álom marad mert már nem tudom hol keressem..Ha van ötletetek kérlek írjatok.Köszi
2011. febr. 13. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ezeket nézd meg:

[link]

választhatsz színt,méretet,stílust.az enyém is innen volt.

ez igaz menyecskeruha,de meg nem mondani róla:

[link]

illetve itt nézz szét: [link]

itt választhatsz ár és kategória között.

2011. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valentin szalon, Budapesten

[link]

2011. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


szerintem ezeket nézd meg!

2011. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek aki segített.
2011. febr. 16. 11:35
 6/9 A kérdező kommentje:
A 2,válaszolonak írnám,hogy valamiért nem tudok regisztrálni oda ahol a 15ezres ruha van pedig nagyon tetszik ha adnál egy mobil számot vagy emailt.megköszönném.Én vevő lennék rá!
2011. febr. 16. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
a teszveszesre gondolsz?hát oda nem tudok adni tel.számot nem én árulom.de miért nem tudsz regisztrálni?
2011. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ekeke ***** válasza:
Asia centerben vettünk bordót, bár asszonyka kicsi, tuti megvarrják neked, magyar termék, valami 12 ezerért... Nem a mennyasszonyiban vettük, hanem egy elegánsruha-üzletben valahol.
2011. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova valósi vagy, nekem 48-as a méretem és Sopronban a Christine szalonban választottam szintén bordó rucit. Igaz ez a menyecske fazon, de mivel nekem magyaros esküvőm lesz, maga a ruha is ilyen. 52-es méretig állítható. 20ezer forint a bérleti díja.
2011. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!