Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Létezik olyan egyszerű polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan egyszerű polgári esküvő, ahova nem kell se pezsgő, se csokor, se semmi?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki ilyen esküvőnk lesz.

Én szerettem volna legalább pezsgőt bevinni, de a hivatalban a hölgy azt mondta... Áááá ez csak egy egyszerű kötetlen dolog, nem kell pezsgő sem virág. Ha gondoljuk vihetünk gyűrűt.

Én meg ledöbbentem.

Oké, hogy mi kértük a kistermet, két tanús, sima esküvőt, de azért koccintottam volna a végén.


2011. febr. 19. 18:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik háza válogatja..

Nálunk mi vittük a pezsgőt, sőt a tálcát is, mert akkor már azt sem adnak (gondolom, ha már nem fizetsz a pezsgőért)

Zenét egy laptop és két hangszóró képében mi biztosítottuk.

Összes többi is szabadon választható volt.

2011. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
53%
Én úgy tudtam, hogy már 13000 ft akkor is, ha semmit nem kér az ember, csak odamegy 2 tanuval...
2011. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól, hogy 0 Ft-os az esküvő attól még vihetsz csokrot. Ehhez ragaszkodj!

Hát végülis a pezsgő felszolgálásra rá lehet fogni, hogy az macera nekik, de a csokor kb. olyan, mint a ruhád része, semmi közük hozzá.

2011. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy zenébe, neadjisten pezsgőbe beleszólnak, de hogy a csokorba? Viszel magaddal egy csokrot, és addig nem engednek be amíg ki nem dobod? :D

Szerintem nyugodtan vigyél pezsgőt és csokrot, kidobni nem fognak érte. Letudjátok a "ceremóniát", az előtérben koccintotok, és majdnem ugyanaz :)

2011. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
87%

Létezik, nekem is ilyen volt. A csokrot megvettük, de itthon hagytuk véletlenül.:)

Pezsgőt nem kértünk, mert ha mi vittük volna 2000, ha ők adják azt hiszem 4000+100ft/pohár.

Így nem kértünk. Mi+két tanu és ennyi, ja meg persze a gyűrűk.

Itthon már várt a család és együtt koccintotunk. szerintem nagyon jó volt, én pont így akartam, kivéve az utána lévő családos részét. Azt kihagytam volna. Soha nem voltam a nagy esküvők híve:)

2011. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem lehet csokrod? Ezt egyetlen egy hivatal sem szabhatja meg. Ha simán két tanuval mentek, akkor is olyan csokrot viszel magaddal amilyet akarsz, és olyan ruhában mész amilyenben te szeretnél. Az rendben van, hogy pezsgő nem lehet, bár azért ha én ezt nagyon szeretném akkor biztos elintézném, de azért ez nem a legfontosabb. De menyasszony virág nélkül?
2011. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nem, nem szombaton lesz. Egy csütörtöki napon.

Mikor rákérdeztem a részletekre, a hölgy végig mosolygott, de ez a tipikus "Jajj hölgyem hogy gondolja" típusú mosoly volt.

Mintha azt gondolta volna, hogy "Maga választotta a 0 Ft-os esküvőt, miért akar extrát"


Nővérem is furcsálta, neki is két tanús sima esküvője volt, de volt zene, pezsgő, virág, még asztaldísz is, és külön ember kellett, aki fényképez, mert a tanúnak mereven kellett állni a menyasszony mellett.

Erre az "én" anyakönyvvezetőm annyit mondott "Ó ugyan ez kötetlen. Fényképezhet a tanú is, pezsgő, csokor nem kell, nem is lehet inni a kisteremben. Ha akarnak hozzanak gyűrűt."

Ja mert választhattam volna a nagytermet is, csak annak díja van. Na ott lehet pezsgőzni.


Mindegy, végül is. Csak nővérem sem értette, itt miért így megy. A gyűrűhúzás után szépen beülünk valahova a tanúinkkal és pont. :) Utána nem vár minket a család, ketten ünnepelünk.


Köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 19. 21:36
 18/21 anonim ***** válasza:
22%

Hát nekünk csak a kisterem került 13ezerbe. Semmi nem volt azon kívül. De minek is...a csokor elhervad, a pezsgő pénzkidobás mert nem iszunk, zene meg kistermes hétköznapi esküvőhöz nem jár.


Szóval kíváncsi leszek tényleg nulla az a nulla forint?

2011. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%
Megkérdezhetem, lányok, miben mentetek a kis két tanús esküvőre? Én sem rajongok a ceremóniáért, sem a puccos göncökért, sem az egyszer viselt ruhákért, amit soha többet nem veszek fel. Farmerban viszont mégsem lehet odaállni. Szóval miben?
2011. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű krém színű kiskosztüm. Csinos, és kényelmes mégsem farmer :)
2011. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!