Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért ragaszkodnak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodnak a lányok az esküvőhöz, amikor egy "normális" jegygyűrűre sem telik nekik?

Figyelt kérdés

Inkább áltatják magukat azzal, hogy milyen divatos az ezüstgyűrű, az aranygyűrű helyett...


(Eközben pedig telesírják a zsebkendőjüket,

amikor az éppen nézett tévéfilmben,

brillgyűrűt adnak lánykérésnél...


(Miért nem várnak és spórolnak egy kicsit még?)


2011. febr. 25. 21:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Az esküvőhöz nem kell brilliáns gyűrű,sőt az eljegyzéshez sem.

Fontosabb,hogy szeresség és megértsék egymást,mert csak akkor lesz jó a házasság. A gyűrű csupán szimbólum. Ha van jó,ha nincs,akkor az sem baj.

2011. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az összefüggést...

Minden ékszerem ezüst, pár éve ballagásra kaptam egy rakás arany ezt azt, következő héten becseréltem ezüst ékeszerekre.Nekem nem tetszenek az arany ékszerek, nem az én világom, miért pont a jeggyűrűm lenne arany?

2011. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi több, mint 20 éve esködtünk (mi ketten meg ket tanu), és jegygyürünk a mai napig sincs (nem akartunk). Viszont a házasságunk jó, és még mindig szeretjük egymást. (Meg azóta kaptam elég sok értékes gyürüt is, de nem karikagyürüt, tehát NEM a pénz miatt döntöttünk igy)
2011. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Hát tudod lehet maradi vagyok, de nem a lánynak kell megvenni a saját jegygyűrűjét.


Az eljegyzési gyűrűt a férfinak kell megvennie, hiszen ezzel kéri meg a kezét.


A karikagyűrűt már veheti közösen, bár nekem az is furcsa lenne. 1 alkalommal voltam menyasszony és azóta már férjnél vagyok mással. :) Mindkét alkalommal a férfi vette meg az eljegyzésit és a karikákat is, mert hogy úgy illendő.


Ők akarták nem én követeltem mielőtt valaki beszólna.

2011. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert maga az esküvő többet jelent nekik, mint a gyűrű, ha nagyon szeretnének egybekelni, nem fognak azért várni, hogy gyémánt vagy brill gyűrűre gyűjtsenek.
2011. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Általánosítasz,méghozzá elég erősen.Ha egy lánynak lenne pénze jegygyűrűre,akkor sem venné meg magának,mert azt a férfi szokta.Tényleg jó a nemek közti egyelőség,de nem mindenben.Ez egy nagyon szép szokás,amikor a férfi meglepi a szeretett nőt egy jegygyűrűvel.Annak milyensége több dologtól is függhet.A lány ízlésétől,hisz addigra már kipuhatolta,hogy milyen tetszik a lánynak és természetesen a pénztárcájától.

Nem vagyunk egyformák.Van akinek a brill és a gyémánt már sok lenne,ő az egyszerűbbeket szereti és fordítva.

Abból a házasságból pedig úgysem lesz semmi,ahol nem egyeznek az igények. pl. a lány gazdag pasit akar,de annak akivel van nincs pénze és fordítva.

2011. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Bocs, karikára gondoltam...

2011. febr. 25. 21:52
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő nem szabad/na, hogy a gyűrűről, vagy másfajta külsőségekről szóljon. Régen rossz, ha anyagiakra hivatkoznak és emiatt halogatják az esküvőt.
2011. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a legolcsóbb aranygyűrűt vettük meg együtt, csak hogy legyen mit felhúzni az esküvőn. Megengedhettünk volna drágábbat is, de ez éppen megfelel. Mindketten hordjuk, nekem ez az egyetlen arany ékszerem, mert én is ezüst párti vagyok. Nem a gyűrű miatt házasodtunk össze.
2011. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
100%
Én a mai napig nem tudom, miért kaptam jegygyűrűt, tudta, hogy még várjon evvel az esküvőig és amúgy sem szeretem a gyűrűt. Érdekes dolog ez az ezüstpártiság, mert én is azt szeretem. Mindenhez megy, szép színe van és olcsóbb is.
2011. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!