Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ízű lesz az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ízű lesz az esküvői tortátok? Bajba vagyok vele.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 15:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%
bocs az offért, de esküvőszervező akarok lenni és IMÁDLAK titeket, amilyen örömmel beszéltek az esküvőről:):)
2011. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Tinker Bell ***** válasza:
Szerintem még az oroszkrém tortával sem tudsz melléfogni! Csináltassatok olyat ami ilyen egyszerű, meg olyat ami extra!
2011. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Tinker Bell ***** válasza:

Ja és ha a cukrászda meg van, ahonnan a torta lesz, akkor menjetek el a pároddal kóstolni. Kérdezzétek meg, hogy van-e lehetőség arra, hogy bizonyos összegért egy csomó tortából kóstolhattok!


Úgy könnyebb választani!

2011. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Hát az igazat megvallva én még sosem ettem finom esküvői tortát! Mindegyik gyönyörű szép volt, de valami borzasztó ízű, illetve ízetlen, vajas, vagy margarinos.A marcipánt helyből utálom, tehát a fehér borítás eleve a tányér szélén landol, ami meg ezek után jön, arról jobb nem említést tenni, mert nagyon rossz.Voltam már egy pár lagziban, e mindenhol ez volt.Ezek a torták általában csak a szépségre mennek, meg hogy kibírják a megpróbáltatást sajnos :(.

Szóval én ezek után azt mondom, tök mindegy milyen ízű.

23L

2011. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az esküvői tortánál ha ízről beszélünk nincs olyan hogy snassz! A leghétköznapibb ízek a legtutibbak mert azokkal nem lehet melléfogni :)

Az leendő esküvőszervező meg tök aranyos, amit írt :)

2011. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont lehet finom az esküvői torta, csak ahol nem fordítanak rá megfelelő figyelmet és összeget, ott inkább a külcsín alapján választanak..

Szerintem csokoládés tortával nem lőhetsz mellé, de biztos siker a túrós-gyümölcsös, oroszkrém, gesztenyés, mogyorós is. Sokan szeretik a fanyarabb ízeket is, pl. Zacher torta, diós, kávés..

És szerintem jó ötlet, ha legalább részben diabetikus süteményeket rendelsz, manapság a diabétesz népbetegség..

2011. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Azért nem jó a legtöbb menyasszonyi torta mert nem jó benne a krém!

Nekem még nem volt esküvőm (2 év múlva) tervezzük,de nekünk mindenképpen főzött krémes tortánk lesz!

Sokkal jobb,csak azt külön kérni kell a cukrászdában!:)

2011. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

fekete erdő az alsó

a felső eszterházi


nekünk ez a 2 bevált kedvenc,aki nem szereti,az igy járt...(szülők nagyszülők szeretik,ezt tudjuk,többi meg...van más süti)

2011. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nekünk még nem volt, de én mindenképp szeretnék egy csokisat mert azt nagyrészt mindenki szereti, egy mascarponés túrótortát, mert azt én szeretem, a harmadik ízt a párom választaná:)
2011. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Maláj csoki és karamellatorta volt. A maláj csokit szívből ajánlom! (Vanilin cukrászda)
2011. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!