Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ízű lesz az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ízű lesz az esküvői tortátok? Bajba vagyok vele.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 15:46
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Nekünk 3 emeletes tortánk volt!Csoki-narancs ízű,fehér marcipán bevonattal!
2011. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekünk háromemeletes lesz.


Alsó szint Eszterházy, mert a vőlegény és a vendégek nagyon szeretik a diósat


Középső szint túrós barackos, mert a túrós-gyümist általában szeretik az emberek


Felső marcipános, mert ezt meg én szeretem (mivel 13 fős esküvőnk lesz, az emeletes torta mini lesz, így a marcipános kb. 4 szelet lesz, ezt nem vállaltam volna be, ha nagyobb méretű torta kellen, mert a marcipánosat amúgy szerintem nem szeretik sokan, de ennyi el fog fogyni)


+ lesz még egy külön szilvagombóc torta (ez meg azért, mert nagyon finom és így biztosan jut mindenkinek 2 szelet torta)


Szerintem Ti is válasszatok olyat, amit a nagy többség szeret, az nem baj, ha egyszerű, hagyományos ízesítésű (pl, csokis, túrós, diós), azokkal nem lehet mellényúlni, külön meg lehet egy-két különlegesebb is.

2011. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Sztem nem snassz... átlagosnak átlagos, de nem mindig a hú, de különleges cuccok a jók.


Én még nem tartok az esküvőnél, de ha lesz majd, akkor háromemeleteset szeretnék, és az egyikben mindenképpen lenne vmi gyümölcsös krém/töltelék. A másik két emelet vmi átlag íz lenne, amit a nagy többség szeret... mondjuk csoki és feketeerdő.

2011. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!