Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azért mert a kicsi előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert a kicsi előbb lett, mint az esküvő én már nem is lehetek igazi habos-babos menyasszony?

Figyelt kérdés

Az édesanyám ruhája megvan(nem azt viselném), előkerült szekrény rendezéskor, és szóba került, hogy hát házasodnánk, erre a testvérem közölte, ne merjek menyasszonyi ruhát felvenni, mert közröhely tárgya lennék benne, mert az az ártatlanság jelképe, egy gyerekes nőnek pláne nem szabad.

Mikor erre annyit mondtam, hogy akkor már ő se vehet fel, csak annyit mondott, hogy neki még nincs gyereke, így ő még ártatlan(a fél tinikorát részeged dugta végig).


2010. ápr. 26. 09:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicc. sajnos tesód bizony kissé irigy. Már bocsánat, de ezt gondolom.

Nyugodtan viselj azt, amit akarsz. Manapság nem szűzen mennek férjhez a nők! (kis kivétellel) És van aki több gyermek vállalása, vagy 10-15 év együttélés után, fehér, habos-babos költeményben áll az oltárhoz.

Ne hallgass tesódra, csak a szívedre. Sok boldogságot!

2010. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Aki terhesen megy férjhez az is felveszi a habos-babost. Szerintem nyugodtan felveheted te is.
2010. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
49%
Nah..jól felveszhettél a tesódra ha ilyeneket irsz róla!!!A düh, hogy mire képes...Amúgy teljesen igaza van, abból szemszögből, h az a fehér ruha az ártatlanságot jelzi..akarom mondnai jelezte ezelőtt 30 évvel.Most midnenki kénye-kedvére olyant vesz amilyent akar. Attól függ ha faluról vagy, ott lehet h megszólnak, mert ott úgy-e másabb nah...
2010. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nyugodtan lehetsz habos-babos menyasszony.

Annál is inkább, mivel a templomban (azaz a kereszténységben) a tisztaság és az ártatlanság kegyelemből adatik újra és újra minden nap. Hiszen egyikünk sem ártatlan és bűntelen, sem szexuális sem más téren.

Tehát ilyen alapon senki se viselhetne habos-babos ruhácskát, még a szüzek sem.

De, ha te neked fontos, hogy a ruhát a keresztény hagyományok szerint viseld, akkor egész egyszerűen csak tisztítsd meg a szíved az esküvő előtt. Egy ima, egy bűnbánat, egy őszinte megvallás. És éppoly ártatlan leszel - kegyelem által - mint bárki, aki Isten kegyelmét kéri.

2010. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
24%

Lehetsz, de valóban mindenki rajtad fog röhögni. Ha ez nem zavar, akkor persze nyugodtan. Anélkül, hogy megmosolyognának, anélkül már nem lehetsz.

A szüzesség elvesztése nem látszik kivülről, de a gyerek az igen...

2010. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
76%
én hat hónaposan mentem férjhez mert egy fél évet kellett várni az időpontra.úgy néztem ki mint egy elefánt de mindenki gyönyörűnek látott.
2010. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

Pesten senkit nem érdekel szerintem.

És igen, baromira dühös vagyok rá, ez per pill a legkisebb okom. Fortyogok rá.

Amúgy nagyon nem szeretem a fehér ruhát, ízlése színes kétrészes ruhát néztem ki, ami menyasszonyi is de nem fehér.

2010. ápr. 26. 10:07
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

én ekrüben mentem férjhez pedig nem voltam terhes és gyerekem sincs. manapság szerintem semmi jelentősége a színeknek, láttam már fehér-piros menyasszonyi ruhát is.

kedves kérdező! szerintem nyugodtan férjhez mehetsz fehér habos-babosban. én voltam olyan esküvőn, ahol a menyasszony fehérben az egy éves kisfiával a karján táncolt. na és? mi van akkor?

mi speciel örültünk, hogy sok-sok év után végre összeházasodtak! a kutya sem szólta meg őket, pedig a fele rokonság falusi....

2010. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
55%

Akkor tulajdonképpen nem is akarsz "habos-babos" menyasszony lenni...

Csak ki akartad írni magadból a dühödet és a felháborodásodat a testvéreddel kapcsolatban.

De akkor mi a kérdés?!

2010. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Habosbabosnak nem habosbabos, és tényleg nem fehér. De ha az lenne, akkor nem is vehetném fel, mert már van egy gyönyörű kisfiam, és csak egy mindjárt férjem?


Ez a kérdés.

2010. ápr. 26. 10:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!